"Wymiana oleju i 2 filtrów 200 zł. Samochód zostawiony popołudniu jednego dnia, odebrany następnego dnia rano. Do sprawdzenia była dodatkowo klimatyzacja i jak się okazało kompresor jest do wymiany. Informacją podana przez telefon razem z szacunkowym kosztem. Części zamówione na jutro, więc na pewno będzie kolejny wpis. Póki co wszystko na plus.",
Mime, Nissan Note E11
"Dziękuję bardzo za wykonaną robotę mobilny serwis tak powinien działać",
Klaudiusz , Audi
"Pan który przyjmował zlecenie naprawy podszedł do mnie bardzo profesjonalnie,konkretnie umówiliśmy się zrobili,autko śmiga nawet rabat dali warsztat Ok to co mi zaimponowało to że samochow nie był uwalony łapami jak w innych zakładach polecam ",
Jaśko , Peugeot boxer
" Dzięki przychylnej postawie pracowników biura obsługi klienta i mechaników udało się dokonać wymiany dwóch tulejek w kołysce silnika.Wystąpiły bowiem trudności w zakupie tulejek (miejscowe hurtownie z częściami samochodowymi nie miały ich na stanie), jak i wykręcenie śrub mocujących kołyskę silnika okazało się skomplikowane, wymagało dużo...",
Jerzy, Nissan Tiida
"Pomoc drogowa to pierwsza klasa. Polecam z całego serca ",
Przemek, Jetta
"Auto szarpało i nie chciało jechać powyżej 30km/h. Nie mogłem pojechać w teren. Przyjęto mnie bardzo miło i pomimo iż za pomocą komputera nie udało się szybko ustalić usterki zajęto się moim autem i szybko usunięto usterkę, oraz wskazano mi co w przyszłości można poprawić w aucie.
Dziękuję za szybkość i fachowość usługi!",
Bartek, Toyota Yaris
"Kilkakrotnie korzystałem z ich usług i wszystko ok. Fakt że nie były to poważne usterki.",
Rolem, Ford
"Serdecznie polecam serwis, dobra obsługa, świetne podejście do klienta. Dobre ceny i świetna jakość a do tego doradztwo!!! Świetnie.",
Ewelina
"Standard jak w ASO za 50% ceny podstawowe naprawy w cenie dojazdu do ASO Ostrołęka lub Białystok .Wole auto zostawić w Łomży i nie zaburzać planu dnia .Gwarancja mobilności jak w ASO",
Maciej, Audi
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam. W niedawno wymienianym rozrządzie w Nissanie Note 2006 1,5 dCi po 9 tyś km pękł pasek rozrządu. Nasz mechanik twierdzi, że pasek zerwał się i poszarpał, bo do silnika dostal się od nadkola kamień lub cos innego. Czy to jest możliwe, że mimo osłony coś tam się dostało? Czy po prostu...