godziny otwarcia pn.-pt. 8.00 - 18.00 sobota (nie każda )...
"Dziękuję bardzo za wykonaną robotę mobilny serwis tak powinien działać",
Klaudiusz , Audi
"Najlepszy warsztat w Łomży! Naprawiam tam 3 auta zawsze jesteśmy zadowoleni z usługi, Pan Marcin Bardzo pomocny, zawsze wytłumaczy i doradzi. ",
Dominika, hyundai ix35
"Warsztat znam od kilku lat i zawsze miałem o nim dobre zdanie co do fachowość i usług jak i do przyzwoitych cen . Ostatnio w aucie poczułem nieprzyjemny zapach spod maski oraz pokazały się jakieś plamy - pierwsza myśl wyciek oleju. Postawiłem moją ślicznotkę do warsztatu pełen obaw, że wydam parę złotych... i tu miła niespodzianka po około 2...",
Mariusz, AUDI A4 B8 1.8 TFSI
"Firma godna polecenia, szybki przyjazd na miejsce, pełen profesjonalizm, dziękuję i pozdrawiam",
Tomasz B., Seat leon
"Auto szarpało i nie chciało jechać powyżej 30km/h. Nie mogłem pojechać w teren. Przyjęto mnie bardzo miło i pomimo iż za pomocą komputera nie udało się szybko ustalić usterki zajęto się moim autem i szybko usunięto usterkę, oraz wskazano mi co w przyszłości można poprawić w aucie.
Dziękuję za szybkość i fachowość usługi!",
Bartek, Toyota Yaris
"Kilkakrotnie korzystałem z ich usług i wszystko ok. Fakt że nie były to poważne usterki.",
Rolem, Ford
"Serdecznie polecam serwis, dobra obsługa, świetne podejście do klienta. Dobre ceny i świetna jakość a do tego doradztwo!!! Świetnie.",
Ewelina
"Miła obsługa, bezbłędna diagnoza, części od ręki, przystępne ceny. ",
gość, VW Passat
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Czy mogę w oplu astrze G 2.0 di przy wymianie alternatora odkręcić górna poduszkę silnika ?
Witam. Auto Renault Laguna2 ph2 2006r 2.0benzyna gaz Występują drgania w kabinie i nadwoziu na obrotach biegu jałowego, po dodaniu gazu znikają, wymienione swiece cewki olej Rozrząd Poduszki silnika Czy drgania mogą wynikać ze zużycia koła pasowego wału korbowego? Koło nie było wymieniane....
Peugeot 407 2.0 16V 2007 Dzień dobry. Mam problem z drganiem silnika nie ma znaczenia czy silnik jest zimny czy ciepły. Obroty nie spadają, wskazówka obrotomierza stoi w miejscu
Witam, BMW F11 525D 218KM (N47) 2012r. Na zimnym silniku strasznie rzuca silnikiem i drgania te są wyczuwalne na karoserii (siedzeniu). Jak na postoju dodaje się gazu to czuć bujanie nadwoziem. Jak silnik się nagrzeje objaw maleje ale nie znika w pełni. Proszę o sugestie (poduszki?)...