""ZAKŁAD MECHANIKI POJAZDOWEJ WOJCIECH KEMPISTY" to dobry, szybki, solidny i tani warsztat, obsługa jest miła a pracujący tam mechanicy, znają się "na rzeczy ". Polecam to miejsce wszystkim, którzy dbają o swój samochód i portfel. ",
qwerty
godziny otwarcia pn.-pt. 8.00 - 18.00 sobota (nie każda )...
"Serdecznie polecam ten zakład wszystkim. Dużym plusem jest, ze posiadają pomoc drogowa. W godzinach nocnych miałam wypadek poza Łomża. Panowie dojechali do mnie auto laweta bardzo szybko, wyciągnęli auto z rowu oraz pomogli znaleźć nocleg w tutejszych hotelach. Auto na drugi dzień zostało naprawiane. Jestem bardzo zadowolona z jakości usług...",
Grażyna , Honda
"Dziękuję bardzo za wykonaną robotę mobilny serwis tak powinien działać",
Klaudiusz , Audi
"Pan który przyjmował zlecenie naprawy podszedł do mnie bardzo profesjonalnie,konkretnie umówiliśmy się zrobili,autko śmiga nawet rabat dali warsztat Ok to co mi zaimponowało to że samochow nie był uwalony łapami jak w innych zakładach polecam ",
Jaśko , Peugeot boxer
"Od 7 lat naprawiam w tym warsztacie kolejne swoje samochody.Profesjonalizm,ceny,obsługa i jakość usług zawsze na najwyższym poziomie.Niezależnie czy przyjeżdżam z małą pierdołą czy dużą naprawą obsłużony jestem jak "król".Widać że właściciel cały czas inwestuje w serwis i pracowników (świetnie to widać na przełomie tych kilku lat),a dostępne...",
KiOP, Różne
"Obsługa na najwyższym poziomie. Pan laweciarz bardzo uprzejmy i pomocny. Auto wróciło jak nowe",
Magda, Seat leon
"Kilkakrotnie korzystałem z ich usług i wszystko ok. Fakt że nie były to poważne usterki.",
Rolem, Ford
"polecam ten warsztat , szybko , solidnie w rozsądnej cenie",
gość12
" Korzystałem z ich usług kilka razy .Dobry zakład . Bardzo fachowa obsługa . dobre ceny . Mam niewilkie zastrzezenie co do terminy naprawy , ale moze po przeprowdzce do wiekszego zakładu nie bedzie z tym problemu. Bardzo polecam. ",
paweł, opel vectra
"Warsztat bardzo w porządku, świetny elektryk który znalazł usterkę w kilka minut i szybko usunął problem, nie to co peklaki i pseudo elektrycy- magicy. Polecam ten serwis, ceny też bardzo rozsądne, obsługa na wysokim poziomie.",
Mariusz z Piszu, Seat Altea
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Czy da się wymienić sworzeń w wachaczu w Ford Focus mk2 2010 rom diesel 1.6 90 km? Czy trzeba razem z wachaczem?
Stuki w zawieszeniu przednim w nissan tiida.od jakiegoś czasu podczas jazdy po nawierzchni tzw chopla czyli coś w rodz małego progu zwalniajacego słychać odgłos stukania ale nie metaliczny.dobiega tak jakby od str raz prawej raz lewej amortyzatora przedniego.stuki słychać nie zawsze i nie...
Witam, czy po wymianie sworznia lewego wahacza(przód) i klocków ham.(przód) ustawianie zbieżności jest obligatoryjne ? Pozdrawiam MG
witam mam fiata punto i sworzen wahacza do naprawy-czy to bardzo pilna naprawa czy moge jezdzic,oraz czy to duzy koszt ?