Regulacja luzów zaworowych Łomża

Filtry

  • AUTO-SERWIS J.E. GRALA

    UL.NOWOGRODZKA 147A,  ---------,  ŁOMŻA

    ******   0  (0 opinii)

    godziny otwarcia pn.-pt. 8.00 - 18.00 sobota (nie każda )...

    Warsztat nie udostępnia kalendarza online.
    Warsztat nie udostępnia kalendarza online.
  • 17 km od Łomży - kierunek Mężenin

    Warsztat nie udostępnia kalendarza online.
    Warsztat nie udostępnia kalendarza online.
  • "Bardzo polecam ",
    Martyna , Opel

    Warsztat nie udostępnia kalendarza online.
    Warsztat nie udostępnia kalendarza online.
  • "Pan który przyjmował zlecenie naprawy podszedł do mnie bardzo profesjonalnie,konkretnie umówiliśmy się zrobili,autko śmiga nawet rabat dali warsztat Ok to co mi zaimponowało to że samochow nie był uwalony łapami jak w innych zakładach polecam ",
    Jaśko , Peugeot boxer

    Warsztat nie udostępnia kalendarza online.
    Warsztat nie udostępnia kalendarza online.
  • "Zmuszony sygnalizacją kontrolki (check) oraz usterką nadmuchu w moim Chevrolecie,postanowiłem sk0rzystać z warsztatu mechaniki pojazdowej.Zasugerowany opiniami wybrałem zakładu p.Borawskiego.Doświadczony wcześniejszymi spotkaniami z warsztatami naprawczymi.Zostałem mile zaskoczony tym,tym że można traktować klienta w potrzebie uczciwie a nie...",
    Stanisław., chevrolet Kalos 2007r

    Warsztat nie udostępnia kalendarza online.
    Warsztat nie udostępnia kalendarza online.
  • "Auto szarpało i nie chciało jechać powyżej 30km/h. Nie mogłem pojechać w teren. Przyjęto mnie bardzo miło i pomimo iż za pomocą komputera nie udało się szybko ustalić usterki zajęto się moim autem i szybko usunięto usterkę, oraz wskazano mi co w przyszłości można poprawić w aucie. Dziękuję za szybkość i fachowość usługi!",
    Bartek, Toyota Yaris

    Warsztat nie udostępnia kalendarza online.
    Warsztat nie udostępnia kalendarza online.
  • "Kilkakrotnie korzystałem z ich usług i wszystko ok. Fakt że nie były to poważne usterki.",
    Rolem, Ford

    Warsztat nie udostępnia kalendarza online.
    Warsztat nie udostępnia kalendarza online.
  • ROB-CAR

    ul. Przykoszarowa 20/2,  Łomża

    ******   5.8  (6 opinii)

    "Również polecam profesjonalny ,cena przystępna , bez naciągania ,szybki czas wykonanej usługi ,zaangażowanie ,kontakt z klientem w celu naprawy usterki,a nawet MMS.",
    Ewa, Skoda fabia

    Warsztat nie udostępnia kalendarza online.
    Warsztat nie udostępnia kalendarza online.
  • "Warsztat bardzo w porządku, świetny elektryk który znalazł usterkę w kilka minut i szybko usunął problem, nie to co peklaki i pseudo elektrycy- magicy. Polecam ten serwis, ceny też bardzo rozsądne, obsługa na wysokim poziomie.",
    Mariusz z Piszu, Seat Altea

    Warsztat nie udostępnia kalendarza online.
    Warsztat nie udostępnia kalendarza online.
Nie znalazłeś wizytówki swojego warsztatu? Utwórz go teraz »
<>

Porady mechaników

Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.

ZAPYTAJ MECHANIKA

Dodge caliber 2007 rok automat, benzyna : Zawory, dynamika jazdy

benzyna skrzynia automat na zimnym silniku bardziej dynamiczny i szybszy niż przy ciepłym, poza tym przy dodawaniu gazu wszystko jest ok po puszczeniu stukot jakby zawory do regulacji tak nam powiedział mechanik inny znowu, że niby nie...

Odpowiedzi (1)

Ford focus mk2 1.6 16v ti: glosna praca zaworów na zimnym silniku

Witam.Mam problem z głośną pracą zaworów na zimnym silniku. Po zagrzaniu problem znika. Silnik 16v ti 1.6 benzyna. Stosuję olej 5w30 ford formula.

Odpowiedzi (1)

Subaru Forester SG 2,5l silnik EJ251 SOHC 2004r USA: Subaru Forester SG SOHC regulacja luzów zaworowych

Czy trzeba wyjąć silnik aby przeprowadzić regulację luzów zaworowych? Na tym portalu znalazłam informację dotyczącą silnika DOHC że bez problemu można bez https://dobrymechanik.pl/zapytaj-mechanika/czy-trzeba-wyjac-silnik-aby-przeprowadzic-regulacje-luzow-zaworowych.html Co do SOHC sama...

Odpowiedzi (2)

KIA ProCeed / 2011 r / 1.6 benzyna 92 KW / Silnik G4FC: KIA ProCeed zużycie oleju oraz szarpanie silnika

Witam. Pierwszy problem zużycie oleju około 1L na 10-12tyś kilometrów. (przebieg 125 tyś. km) Wcześniej nie musiałem nic dolewać od wymiany do wymiany. Wycieków nie widać. Nie dymi .Co jakiś czas widać czarny nalot na końcówce wydechu ,ale nie jest tłusty w dotyku. To normalne czy lepiej udać...

Odpowiedzi (1)