godziny otwarcia pn.-pt. 8.00 - 18.00 sobota (nie każda )...
"Naprawa przebiegła bezproblemowo, cena była w porządku, nie mam żadnych zastrzeżeń. Polecam",
Valerii, Renault Master2
"Jak największy pozytyw wiele lat serwisuje samochody i zawsze jestem zadowolony Wielki pozytyw dla właściciela który warsztat non stop się rozwija a to co najważniejsze sam najlepiej zna się w swoim fachu. ",
taki tam
"Auto szarpało i nie chciało jechać powyżej 30km/h. Nie mogłem pojechać w teren. Przyjęto mnie bardzo miło i pomimo iż za pomocą komputera nie udało się szybko ustalić usterki zajęto się moim autem i szybko usunięto usterkę, oraz wskazano mi co w przyszłości można poprawić w aucie.
Dziękuję za szybkość i fachowość usługi!",
Bartek, Toyota Yaris
"Również polecam profesjonalny ,cena przystępna , bez naciągania ,szybki czas wykonanej usługi ,zaangażowanie ,kontakt z klientem w celu naprawy usterki,a nawet MMS.",
Ewa, Skoda fabia
"Miła obsługa, bezbłędna diagnoza, części od ręki, przystępne ceny. ",
gość, VW Passat
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Czy przy wymianie paska pompy wysokiego ciśnienia trzeba znaczyć położenie kół zębatych?
witam czy w silnikach 2,0 diesel 150 km ford wystepuje problem łuszczącej sie pompy c,r po 2011 roku?
Samochód Hyndai Matrix ciężko odpala.Pompa paliwa wymieniona,wtryski sprawdzone i sa ok. Jeśli wyciągne zawór sterujący(wysokiego ciśnienia) i włożę go z powrotem to normalnie odpali ale tylko jeden raz. Co jeszcze mogę zrobić? Proszę o pomoc.
problem silnik gaśnie po przejechaniu ok. 5m i później jest problem z jego ponownym odpaleniem. Dopiero po około 30 minutach silnik pali jest ok ale sytuacja się powtarza. Czy to awaria pompy....?
Nierówna praca silnika na wolnych obrotach z pewnością jest frustrująca, ale poza tym może prowadzić do poważnych usterek. Za ciężką i nierówną pracę odpowiadać mogą niedrożne wtryskiwacze paliwa,...