godziny otwarcia pn.-pt. 8.00 - 18.00 sobota (nie każda )...
"Najlepszy warsztat w Łomży! Naprawiam tam 3 auta zawsze jesteśmy zadowoleni z usługi, Pan Marcin Bardzo pomocny, zawsze wytłumaczy i doradzi. ",
Dominika, hyundai ix35
"Czyszczenie filtra dpf. Naprawa układu zasilania, przeglądy okresowe. ",
Artur, Opel Vivaro
"Jak najbardziej zadowolony. Naprawiam tam od kilku lat i dotychczas bez zastrzeżeń. Bez obaw, że wymienią więcej, niż ustalono na początku bez konsultacji. Cenowo OK - w stosunku do jakości usług bdb. ",
add
"Bardzo udana naprawa, nikt w mieście nie potrafił poprawnie ustawić mi czujnika TPS, RobCar Warsztat z Łomży wykonał to szybko, precyzyjnie i z wysoką wiedzą mechaniczną. POLECAM!",
Przemysław, Mazda 6
"Usterka bardzo szybko ustalona i naprawiona. Solidnie i uczciwie.",
adamwlodek72, Ford mondeo
"Auto szarpało i nie chciało jechać powyżej 30km/h. Nie mogłem pojechać w teren. Przyjęto mnie bardzo miło i pomimo iż za pomocą komputera nie udało się szybko ustalić usterki zajęto się moim autem i szybko usunięto usterkę, oraz wskazano mi co w przyszłości można poprawić w aucie.
Dziękuję za szybkość i fachowość usługi!",
Bartek, Toyota Yaris
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Dlaczego żarówki ledowe cały czas migają światłem pulsacyjnym nawet kiedy są wyłączone ?
Peugeot 107 2012 .Światła dzienne. Kupiłem go z światłami dziennymi tak podłączonymi że włączają się automatycznie światła mijania po odpaleniu silnika. Chcę się tego pozbyć i założyć LED drl ale nie wiem gdzie szukać dotychczasowego podłączenia .Nie ma żadnego modułu który by można rozłączyć...
Witam. Mam problem z światłami stopu w Ford Focus MK2 2006 1.6 B. Światła nie świecą po wciśnięciu pedały hamulca gdy mam włączone światła dzienne, jedno nie działa z drugim. Żarówki nowe ( w żarówkach świeci tylko dłuższy zarnik w obu przypadkach: światła dzienne, hamulec), czujnik przy pedale...
witam mam pytanie Mazda cx5 jedno swiatlo ledowe jazdy dziennej swieci bardzo slabo ledwo go mozna zauwarzyc i jeszcze w dodatku troche mruga auto jest juz po gwarancji i nie wiem na jaki wydatek mam sie przygotowac? Wdzieczny bym byl za jakies porady Pozdrawiam wszystkich i z gory dziekuje