"Jestem zadowoloną klientką tego warsztatu ! Gorąco polecam ! ",
Ula
"Najlepszy warsztat w Łomży! Naprawiam tam 3 auta zawsze jesteśmy zadowoleni z usługi, Pan Marcin Bardzo pomocny, zawsze wytłumaczy i doradzi. ",
Dominika, hyundai ix35
"Zmuszony sygnalizacją kontrolki (check) oraz usterką nadmuchu w moim Chevrolecie,postanowiłem sk0rzystać z warsztatu mechaniki pojazdowej.Zasugerowany opiniami wybrałem zakładu p.Borawskiego.Doświadczony wcześniejszymi spotkaniami z warsztatami naprawczymi.Zostałem mile zaskoczony tym,tym że można traktować klienta w potrzebie uczciwie a nie...",
Stanisław., chevrolet Kalos 2007r
"Wyłączenie EGR i chiptuning Citroena Berlingo wykonano w 45 min",
Łukasz, Citroen Berlingo 1.6HDi 2009
"Polecam ten zakład w 100%. Mechanik zna się na robocie. Słowny konkretny. Wszystko w porządku i terminie. ",
Tomek, Ford Mondeo MK3
"Warsztat bardzo w porządku, świetny elektryk który znalazł usterkę w kilka minut i szybko usunął problem, nie to co peklaki i pseudo elektrycy- magicy. Polecam ten serwis, ceny też bardzo rozsądne, obsługa na wysokim poziomie.",
Mariusz z Piszu, Seat Altea
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Dymienie z pod maski w okolicy EGR co to może oznaczać ? Czy trzeba tylko przeczyścić czy coś do wymiany ?
Problem polega na tym iż po wyczyszczeniu zaworu egr który się.otwiera oraz przepustnicy cały czas wyskakuje błąd problem egr mimo adaptacji. Co może być przyczyną?
Witam takie pytanko Renault Laguna 2 1.9 dci 2003 r. Czasem przy predkosci autostradowej 130-150 nagle wlacza sie zolta kontrolka swiec zarowych , auto traci moc na mimo zwolnienia i redukcji biegow na kazdym obroty nie wzrosna wiecej niz 2 tys. Po ponownym odpaleniu gasnie i jest wszystko...
Volvo v50 2 0 D 136KM 2005r. Bardzo nierówna praca zimnego silnika, po nagrzaniu lekkie podrygi. Po odłączenie EGR-lekkie drgania na zimnym silniku, po nagrzaniu drgania ustępują. Dobrze odpala zimny i ciepły, nie dymi.