"Szybki przyjazd i profesjonalna usługa pan laweciarz bardzo miły i kulturalny polecam.",
Jarek
"Polecam ,świetna obsługa.Szybko i profesjonalnie .",
Anka
"Standard jak w ASO za 50% ceny podstawowe naprawy w cenie dojazdu do ASO Ostrołęka lub Białystok .Wole auto zostawić w Łomży i nie zaburzać planu dnia .Gwarancja mobilności jak w ASO",
Maciej, Audi
"szybko sprawnie i profesjonalnie....zaklad godny polecenia...",
Marek, Honda Accord 2011
"Polecam ten zakład w 100%. Mechanik zna się na robocie. Słowny konkretny. Wszystko w porządku i terminie. ",
Tomek, Ford Mondeo MK3
"Сервис очень хороший рекомендую всем делают быстро и качественно я остался очень доволен ",
Ivan, BMW
"Dziękuję bardzo za wykonaną robotę mobilny serwis tak powinien działać",
Klaudiusz , Audi
"Auto szarpało i nie chciało jechać powyżej 30km/h. Nie mogłem pojechać w teren. Przyjęto mnie bardzo miło i pomimo iż za pomocą komputera nie udało się szybko ustalić usterki zajęto się moim autem i szybko usunięto usterkę, oraz wskazano mi co w przyszłości można poprawić w aucie.
Dziękuję za szybkość i fachowość usługi!",
Bartek, Toyota Yaris
"Kilkakrotnie korzystałem z ich usług i wszystko ok. Fakt że nie były to poważne usterki.",
Rolem, Ford
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam ... Chcę wymienić olej w Toyocie Awensis 1.8 benzyna+LPG T22 2001r. Nie wiem jak skasować inspekcję ?
Citroen C4 Grand Picasso 2015r. Pojawił się komunikat "Proszę udać się do serwisu w sprawie aktualizacji map" Nacisnąłem OK i włączył się Service. Nie chce na razie aktualizować map. Jak zgasić, usunąć Service?
Witam,w moim Citroenie C5 2,0 HDI z 2008 po wymianie oleju i filtrow, zapalily sie bledy abs i esp.( bledy P0102 i P0112). Wydaje mi sie ze nie wpiąłem przepywomierza dokladnie i odpalilem silnik. Jak moge usunac te błąd?
Witam posiadam Mercedesa clk w209 i świeci mi kontrolka SRS wyczytałem w internecie że najczęstszym problemem jest uszkodzona mata pasażera, zauważyłem że u mnie nie wysuwa się podajnik pasach dla pasażera a dla kierowcy działa i nie pokazuje że zapnie pasa. Poduszka pasażera czasami jest...