godziny otwarcia pn.-pt. 8.00 - 18.00 sobota (nie każda )...
"Witam jestem posiadaczem PEUGEOT 407 1.6 HDi auto traciło raptownie moc objeździłem już wiele serwisów gdzie na wymieniano mi czujniki zregenerowano turbosprężarkę i jak było źle to dalej tak samo jeżdziłem na reklamację powiedziano mi że ręce rozkładają ale kosztów nie chcą zwrócić bo twierdzą że to co wymienili było zepsute. Usłyszałem od...",
PEUGEOT, PEUGEOT
"od wielu lat korzystam juz z tego serwisu dzieki czemu zawsze dostane spore zniżki polecam wszystkim !",
lomzyniak
"Pan który przyjmował zlecenie naprawy podszedł do mnie bardzo profesjonalnie,konkretnie umówiliśmy się zrobili,autko śmiga nawet rabat dali warsztat Ok to co mi zaimponowało to że samochow nie był uwalony łapami jak w innych zakładach polecam ",
Jaśko , Peugeot boxer
"Bardzo udana naprawa, nikt w mieście nie potrafił poprawnie ustawić mi czujnika TPS, RobCar Warsztat z Łomży wykonał to szybko, precyzyjnie i z wysoką wiedzą mechaniczną. POLECAM!",
Przemysław, Mazda 6
"Polecam z czystm sumieniem, profesjonalne podejście do klienta szybka diagnoza i naprawa, bez owijania w bawełnę, bez naciągania na niepotrzebne koszta. Wysoka jakość obsługi oraz rozsądne ceny. ",
Weronika , Opel Astra
"Auto szarpało i nie chciało jechać powyżej 30km/h. Nie mogłem pojechać w teren. Przyjęto mnie bardzo miło i pomimo iż za pomocą komputera nie udało się szybko ustalić usterki zajęto się moim autem i szybko usunięto usterkę, oraz wskazano mi co w przyszłości można poprawić w aucie.
Dziękuję za szybkość i fachowość usługi!",
Bartek, Toyota Yaris
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam. Po wymianie turbiny 1.9 tdi asv zwykła pompa przy 1 i 2 biegu auto się wolno zbiera, brak przyspieszenia, przed wymiana turbiny rakieta.
Witam, wczoraj podczas jazdy auto zaczęło się przycinać podczas jazdy, dodatkowo słychać jakieś tarcie nie wiem czy nie z turbiny. Jeżdżę Alfą GT 1.9 jtdm 150 km. Już wcześniej miałem problemy z turbiną, mianowicie powyżej 3500 obrotów auto traciło moc i wchodziło w tryb serwisowy. Sprawdziłem...
Czy płukanie układu po wymianie nie zatartej sprężarki jest niezbędne?
zaczyna gwizdac turbina i wydobywa sie z rury wydechowej biały dym czy to koniec turbiny? Jak dlugo moge jeszcze jezdzic? Orientacyjny koszt?