"Dla mnie wieli pozytyw warsztat jakich potrzeba w mieście potrafi naprawiać jak i zaraz jeśli jest to możliwe a wręcz rozsądne przywracać starce części do użytku czego byłem świadkiem w moim aucie.. Naprawiam tam auta od 6 lat i dostrzegłem to że właściciel naprawdę się rozwija inwestuje wie co robi czego efektem jest to że potrafią naprawiać...",
K.G.
"Dziękuję bardzo za wykonaną robotę mobilny serwis tak powinien działać",
Klaudiusz , Audi
"Kilkakrotnie korzystałem z ich usług i wszystko ok. Fakt że nie były to poważne usterki.",
Rolem, Ford
"Miła obsługa, bezbłędna diagnoza, części od ręki, przystępne ceny. ",
gość, VW Passat
"Pan który przyjmował zlecenie naprawy podszedł do mnie bardzo profesjonalnie,konkretnie umówiliśmy się zrobili,autko śmiga nawet rabat dali warsztat Ok to co mi zaimponowało to że samochow nie był uwalony łapami jak w innych zakładach polecam ",
Jaśko , Peugeot boxer
"Rewelacja
Pełen profesjonalizm oraz fachowe doradztwo.
Polecam",
Sylwia
"Nie oddałabym mojego auta w żadne inne ręce !
Praca zawsze wykonana jest na najwyższym poziomie.
Z ręka na sercu polecam.
",
JJJ, BMW
"Pomoc drogowa to pierwsza klasa. Polecam z całego serca ",
Przemek, Jetta
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Auto po wymianie przegubu na nowy wydaje w tym kole dziwne dźwięki podczas jazdy na wprost. Jest to taki dźwięk jakby warczenia. Przy skręcaniu w prawo dźwięki ustępują. Przegub wymieniany był w lewym przednim kole. Dźwięki jakie wydobywa auto również są w tym kole. Czy należy ustawić zbieżność...
Czy w przypadku Peugeota 206 1.1 benzyna, 2002r, bez ABS możliwa jest wymiana samego przegubu zewnętrznego czy konieczna jest wymiana całej półosi?
Witam posiadamy mercedesa w204 C klasa kombi 2008 rok. Wymieniliśmy " przeguby " gumy walu różnie to nazywają i krzyzak walu i mamy podniesiony samochodu jedni koło się kręci szybko i stuka coś w nim prawdopodobnie przegub przy kole A drugie zwalnia . Jak się jedzie to czuć bicie i już nie...
Mam do wymiany przegub prawy. Tłucze się na zakrętach. Mechanik powiedział mi cenę 700 złoty. Moje pytanie skąd taka cena. Wiem że taka wymiana nie jest bardzo kosztowna. Może poza samym przegubem trzeba wymienić coś jeszcze? Dodam że nie był rozbierany.
Wibracje podczas jazdy pod górę powinny być powodem do niepokoju. Prawdopodobnie awarii ulega element układu napędowego, który podczas dodatkowego obciążenia daje o sobie znać. Problem może...