godziny otwarcia pn.-pt. 8.00 - 18.00 sobota (nie każda )...
"Bardzo profesjonalne i rzetelne podejście do klienta. Wielka wiedza i doświadczenie. Polecam",
Michał, Skoda Octavia III
"Dziękuję bardzo za wykonaną robotę mobilny serwis tak powinien działać",
Klaudiusz , Audi
"Polecam ,świetna obsługa.Szybko i profesjonalnie .",
Anka
"Jestem zadowolony z obsługi krótko sie czekało ,szybko wykonano usterke.polecam na przyszły raz ",
jaro, renault megan 2,2002
"Profesjonalana usługa. Pan z lawety bardzo miły i pomocny . Polecam usługi ",
Anita, Renault Laguna 3
"Auto szarpało i nie chciało jechać powyżej 30km/h. Nie mogłem pojechać w teren. Przyjęto mnie bardzo miło i pomimo iż za pomocą komputera nie udało się szybko ustalić usterki zajęto się moim autem i szybko usunięto usterkę, oraz wskazano mi co w przyszłości można poprawić w aucie.
Dziękuję za szybkość i fachowość usługi!",
Bartek, Toyota Yaris
"Kilkakrotnie korzystałem z ich usług i wszystko ok. Fakt że nie były to poważne usterki.",
Rolem, Ford
"polecam ten warsztat , szybko , solidnie w rozsądnej cenie",
gość12
"Wszystko git. Tanio szybko i bez rozczarowań. Polecam",
Gucio, Skoda
"Profesjonalna, szybka, miła i niedroga obsługa. Polecam wielki plus za indywidualne podejście do klienta.",
turbozyniak, Renault Laguna 1,9 TDI
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Rzuca silnikiem jak jest tylko nagrzany na biegu jałowym brak błędów na diagnostyce i zmienione koło dwumasowe na nowe i brak efektów :-(
do predkosci 110km/h auto jedzie dobrze po zwiękrzeniu prędkości traci moc i zwalnia do setki po wyłączeniu zapłonu i ponownym włączeniu auto znów ma moc ale tylko do prędkości 120lub130 i to samo się dieje co moze byc przyczyną??
Po odpaleniu silnika 2.0 disel 136km słychać dziwny ciągły pisk z lewej strony silnika co to może być ? Proszę o pomoc.
Witam Mam pewien problem z dziwnym stukiem w silniku 3.0 cdi (om642) w mercedesie w212 350 cdi. Dziwny dźwięk objawia się niemal identycznie jak na tym filmie: https://www.youtube.com/watch?v=RabVaQHL0lA Co najdziwniejsze, jest to nowy silnik (po regeneracji), gdzie ,wymieniono wał korbowy...