"Perfekcja i fachowość to wyróżnia ten warsztat na tle wszystkich innych pseudo mechaników uważających się za bogów, a jak podjedziesz do podrzędnego warsztatu to najchętniej wymienili by ci pół auta zanim znajdą przyczynę. Mechanicy pracujący w M-Auto znają się na swojej robocie jak mało kto;)",
bartek k., passat b5 fl
"Szybko naprawiony samochód. Miła obsługa. Możliwość auta zastępczego na czas naprawy super opcja. Polecam",
Marcin , Skoda Octavia III
"witam , naprawiałem swój samochód w warsztacie auto-geo-test knapik bytom i poraz pierwszy doświadczyłem zaskoczenia zarówno obsługa jak i zainteresowaniem moim samochodem oraz problemem . auto mialo nietypowa usterke wszedzie odsyłano mnie do serwisu a oni rzetelnie zajeli się moim samochodem. Cena byla do wytrzymania ale wiadomo że tak...",
darek, mondeo
"Mechanik godny polecenia. Na ostatnią chwilę przez świętami znalazł dla mnie termin. Fachowa ręka, skończył wszystko jeszcze przed terminem, bo w ciągu 24 godzin. Bardzo dobry kontakt telefoniczny. Wszystko co chciał wymienić i naprawić było konsultowane. Bardzo uczciwy, ponieważ zamiast wymienić część na nową zauważył tylko nie dokręcona śrubę...",
Mateusz , Kia sportage 3
"Super warsztat, świetnie wyposażony, mechanicy naprawdę znają się na rzeczy.",
Marcin, Opel Astra II
"Zdecydowanie godny polecenia warsztat. Oprócz rzetelnie wykonanej naprawy, można tu zawsze liczyć na fachowe doradztwo. Do tego według mojej opinii bardzo przystępne ceny",
Andrzej , Chevrolet
"Mechanik wymienił gumy stabilizatora bez demontażu połowy zawieszenia jak sugerują inni (opuszczenie sanek zawieszenia)",
Bogdan, Astra G
"Wszystko działa bez zarzutu autko znowu znowu jezdzi , a było już w kilku warsztatach gdzie sobie nie poradzili. Polecam !!!!!!!",
renia, Renault Megane
"Na tle warsztatów z którymi miałem do tej pory do czynienia, werdykt jest taki, że warsztat jest jak najbardziej godny polecenia. Jakość, czas realizacji, cena i podejście do klienta sprawiły, że swój samochód od dłuższego czasu naprawiam tutaj oraz polecam znajomym.",
Adik, alfa romeo 159
"Usługa konserwacji zrobiona solidnie i terminowo. Obsługa profesjonalną. Doskonała współpraca z wykonawcą, przesyłane zdjęcia z wykonywanej pracy. Polecam! ",
Basia, Kia Rio
"Moja pierwsza wizyta w warsztacie i miłe zaskoczenie. Auto przyjęte punktualnie, nie musiałam czekać, obsługa na poziomie , auto zabezpieczone w środku. Po diagnostyce została poinformowana o kosztach, zleciłam naprawę i tego samego dnia auto miałam do odbioru. Polecam",
anka, Kia Sportage
"Szybko i profesjonalne. Wymiena kłódki hamólcowych. ",
Vadimius., Opel Astra j
Nasza firma zajmuje się pełnym serwisem gwarancyjnym samochodów osobowych Fiat na który posiada autoryzację nadaną przez Fiat Auto Poland. Serwis spełnia pełne standardy zalecane przez Fiat. Posiadając dostęp do pełnej dokumentacji obsługi...
"Naprawę hamulców oceniam jak najbardziej na plus. Wspaniały serwis. Do tego wiem, że naprawa zostanie wykonana skrupulatnie. Szczerze rekomenduję. Dawno nie miałem do czynienia z tak fajną firmą.",
klient
"Rzetelny mechanik. Dotrzymuje terminów. Serwisuje w ASG samochody od dłuższego czasu i raz tylko zdarzyło mi się wrócić z drobną reklamacją, którą wykonano błyskawicznie w ramach gwarancji. Serwis wart polecenia. ",
Justyna, KIA SPORTAGE 3
"Podstawiłam samochód na wycieki oleju. Panowie stwierdzili że do wymiany uszczelka pod klawiaturą czy jakoś tak. Tego samego dnia odebrałam samochód. Szybka diagnoza o której zostałam poinformowana telefonicznie, zostały przedstawione koszty części oraz robocizny do akceptacji. Jestem zadowolona i na pewno wrócę.",
Grażyna , VW PASSAT B5
"Panowie na poziomie, konkretnie, rzeczowo, profesjonalizm, wykaz napraw i czesci, wszystko czarne na białym polecam wszystkim ktorym zalezy na wysokiej jakosci usług!",
Korneliusz
Koszt wykonania usługi wymiana paska rozrządu w Kii w Bytomiu: od 350,00 PLN do 550,00 PLN
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Wymiana rozrządu w kia venga 1,6 benzyna. Rok produkcji grudzień 2013. Przebieg 50000 km od nowości. Czy już wymienić w całości z pompą wody czy np. tylko rolki, napinacze? Pozdrawiam