"Bardzo dobry warsztat. Nie kombinują tylko naprawiają szybko i sprawnie. Lepszego elektryka z okolic Inowrocławia nie znam.",
Tomek
Godziny otwarcia: Poniedziałek 00:00-23:55 Wtorek 00:00-23:55 Środa ...
"Trafna decyzja,szybka naprawa (części na miejscu) niskie ceny polecam",
Marek
"Takiego serwisu brakowało. jeździłem po wielu warsztatach, dopiero u Pana Wojtka mi pomogli. fachowość ,dobra cena, fajna atmosfera. gorąco polecam",
Krzysztof, Opel Vectra
Czynne poniedziałek-sobota 9.00-17.00 wjazd na plac obok dawnej myjni .Tanio solidnie .
"Fachowa obsługa i przystępne ceny. Z kołami inne serwisy walczyły na swój sposób i to większość w okolicy ,po ich usługach pokonanie prędkości 130km/h to był szczyt, nie można było utrzymać kierownic w dłoniach .Oczywiście sugestie typu krzywe felgi to norma przy reklamacjach.Ten serwis jednak sobie z tym szybko poradził, to nie była wina felg...",
Karol, Seat Altea Xl 1.8 TSI
"Wykonana została diagnostyka, wszystko przebiegło szybko i bezproblemowo, cena w porządku. Jestem zadowolony. ",
Daniel, Wizyta DobryMechanik
"Mechanik super ale obsługa przez portal "Dobry Mechanik" beznajdziejna",
sss, Skoda OCTACIA 1,9 TDI 2004 wersja A
"Witam!
Miałem kłopoty z uruchomieniem auta.Bylem u 2 elektr.mech.gazownika.Jeden przekazywał mnie do drugiego i nic.Ta zabawa trwała ok,5 m-cy.Wreszcie trafiłem (przez internet) do P.Raczkowskiego.Posłuchał mojej opowieści popatrzyl-wydał diadnozę i po pół godz.wyjechałem naprawionym samochodem.
Krótko--JEST DOBRY---POLECAM
Henryk",
Henryk, VW Passat
"Miła obsługa warsztatu naprawiałem czujnik w Audi a4 b6 ,fachowo i szybko wykonana praca z czystym sercem polecam tą firmą.",
R.Smolak, Audi a4b6
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Po jakim czasie od głębokiego rozładowania akumulatora następuje zasiarczenie?
Akumulator świeci na czerwono, ciężko chodzi wspomaganie, po przetłumaczenie napisane jest tak ; udaj się do warsztatu generatora akumulatorów co to jest proszę o pomoc
Witam mam audi a3 98r Mam nowy akumulator mniej więcej dwa miesiące, a mimo to rozładowuje się. Już wszystko mam wyłączone, a nadal codziennie ranno jest walka z kablami. W czym jest problem? Czy ucieka gdzieś prąd?
Padł mi akumulator w fokusie mk2fl posiadam system bez kluczykowego zapłonu na tzw przyscik start engine czy podczas wymiany baterii muszę mieć tzw podtrzymanie zapłonu czy nie zablokuje tego przycisku odpalania silnika?
Głównym powodem dla którego samochód wyposażono w akumulator, jest uruchamianie samochodu. Akumulator zasilając rozrusznik doprowadza do uruchomienia silnika. Potem używany w pojeździe prąd...