"Bardzo solidny mechanik. Naprawiałam auto u tego pana i jak dotąd chodzi bez szwanku :)",
klient
"Auto po wypadku zostalo w szybkim czasie doprowadzone do stanu uzywalnosci.
Dobrzy mechanicy, warsztat godny polecenia...",
joanna kustal, Audi A6
"Szczerze polecam. To mechanik który wie co robi i robi to dobrze. ",
Maja Tomek, Peugeot 508
"Mechanik rzeczowy, bez problemu zdiagnozował usterkę. Szybko i sprawnie ją usunął - uczciwy koszt naprawy mile mnie zaskoczył ;) Polecam.",
Małgorzata, Fiat
Godziny otwarcia: Poniedziałek 00:00-23:55 Wtorek 00:00-23:55 Środa ...
Premio Express to zaufany serwis samochodowy w Inowrocławiu, oferujący szybką i profesjonalną obsługę pojazdów. Nasz warsztat specjalizuje się w szerokim zakresie usług, obejmującym diagnostykę komputerową, naprawy bieżące, oraz mechanikę...
LBJ - Autogaz to profesjonalny serwis w Inowrocławiu, specjalizujący się w montażu instalacji LPG do samochodów oraz podstawowej mechanice pojazdowej. Nasz doświadczony zespół zapewnia kompleksową obsługę, oferując szybki i solidny montaż...
"Sprawnie i fachowo, właściciel jest konkretny i zna się na robocie, naprawy wykonuje w krótkim czasie i za niewielką cenę. Od kilku lat tylko u niego naprawiam auto. ",
Przemo, Fiat punto II
"Jak najbardziej pewny i dobry mechanik. Szybko, rzetelnie i bez ściemy . Nie naciąga na niepotrzebne koszty jak większość pseudo-mechaników w Inie. Z czystym sumieniem gorąco polecam. ",
-Szybki-, Audi A 3
"Szybko , solidnie , tanio i na temat. Miła obsługa., w trakcie oczekiwania na wymianę opon kawa gratis",
V-star, Renault scenic 1,9 dti
"Od lat serwisujemy z rodzicami nasze auta i jesteśmy zadowoleni :) ",
Aneta, Skoda
"Wykonana została diagnostyka, wszystko przebiegło szybko i bezproblemowo, cena w porządku. Jestem zadowolony. ",
Daniel, Wizyta DobryMechanik
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Dzień dobry! Czy w Corsie C 1,7 DTI nagrzewnica jest w tym samym miejscu, co w 1,3 CDTI? Jak się do niej dobrać w aucie DTI z silnikiem o oznaczeniu Y17DT? Czy trzeba demontować całą deskę rozdzielczą?
Jest problem z nadmuchem. Podczas włączania auta nawiew przez kilka sekund działa mocno, następnie niknie i nie działa. Nie działa przycisk sterujący mocą nawiewu. Podłączono nową dmuchawę oraz rezystor , bez rezultatu. Proszę o pomoc
Brak ogrzewania w kabinie, temperatura silnika 90 c wentylator chłodnicy się załącza. Gdzie może leżeć problem?
Witam mam problem dotyczacy Audi A4 B5 1.9 tdi 115km z 2001r. mianowicie słychac zza wylotów powietrza dzwiek tak jakby przelewania sie wody. Co to moze byc?
Obecność spalin w kabinie jest niebezpieczna dla zdrowia oraz wskazuje na problem występujący w samochodzie. Jeżeli kierowca lub pasażerowie odczuwają swędzenie oczu związane z gazami spalinowymi,...