"Bardzo solidny mechanik. Naprawiałam auto u tego pana i jak dotąd chodzi bez szwanku :)",
klient
"Bardzo dobry mechanik jak i lakiernik, korzystam z usług od lat,przede wszystkim auto zawsze na czas. Z czystym sumieniem polecam. ",
Ania, Ford Kuga
"Szczerze polecam. To mechanik który wie co robi i robi to dobrze. ",
Maja Tomek, Peugeot 508
"Mechanik rzeczowy, bez problemu zdiagnozował usterkę. Szybko i sprawnie ją usunął - uczciwy koszt naprawy mile mnie zaskoczył ;) Polecam.",
Małgorzata, Fiat
Godziny otwarcia: Poniedziałek 00:00-23:55 Wtorek 00:00-23:55 Środa ...
Premio Express to zaufany serwis samochodowy w Inowrocławiu, oferujący szybką i profesjonalną obsługę pojazdów. Nasz warsztat specjalizuje się w szerokim zakresie usług, obejmującym diagnostykę komputerową, naprawy bieżące, oraz mechanikę...
LBJ - Autogaz to profesjonalny serwis w Inowrocławiu, specjalizujący się w montażu instalacji LPG do samochodów oraz podstawowej mechanice pojazdowej. Nasz doświadczony zespół zapewnia kompleksową obsługę, oferując szybki i solidny montaż...
"Trafna decyzja,szybka naprawa (części na miejscu) niskie ceny polecam",
Marek
"Bardzo dobry warsztat, od wielu lat naprawiają całej rodzinie samochody i wszyscy są bardzo zadowoleni z usług Pana Wojtka, rewelacja, gorąco polecam!",
Mikołaj, Audi
"Panowie wyjątkowo szybko i sprawnie poradzili sobie z naprawą mojego samochodu ... i nic już nie fika :). Cena bardzo przystępna. Serdecznie polecam do korzystania z tego warsztatu.",
Piotr, Renault/Megane
"Dawno nie spotkałem się z taką życzliwością. Chcę Panom podziękować za pomoc, obsługę i polecić innym. Dzięki ich diagnostyce i pomocy z serca, zaoszczędziłem na kupnie złomu 13 tys. Miałem super wycieczkę z Poznania i wiem, gdzie pojadę z moim autem kiedyś w przyszłości. pozdrawiam Inowrocław.",
Darek
Czynne poniedziałek-sobota 9.00-17.00 wjazd na plac obok dawnej myjni .Tanio solidnie .
"Miałem problem z przerdzewiałym tłumikiem . Problem został usunięty szybko , sprawnie
i w rozsądnej cenie. Miła i profesjonalna obsługa .Polecam.",
Tomasz, Toyota corolla verso
"Bardzo szybka diagnoza . Z autem byłem na czterech warsztatach , niestety bez powodzenia , elektrycy rozkładali ręce. Podkreślam że moje autko to mercedes z 2009 roku !!! Autko odebrałem naprawione po dość niskich kosztach, w porównaniu do innych pseudo elektryków. Przyczyna tkwiła w sterowniku z czym inne warsztaty sobie nie poradziły. Gorąco...",
PawełMB
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam mam galaxy z 2010 diesel i od pewnego czasu czuć spaliny w kabinie. Co robić?
Po dodaniu gazu jak spadaja obroty przy tlumiku slychac jakby pierdzenie dodam ze auto jest nowe ma przejechane 400km ,jest to silnik 1.0 sce.jest to moje 1 nowe auto I jestem moze przewrazliwiony albo ten silniczek jest po prostu maly I tak ma albo musi sie tam wszystko jeszcze ulozyc, dzieki...
Honda Civic 1995 1.3 benzyna dzwiek wydechu nie wydobywa sie z rury tylko bezposrednio z pod spodu Auta
Tłukący o podłogę srodkowy tłumik opel corsa c 1.0 dzieje sie tak przy ruszaniu i zmianie biegow z 1 na 2 a z 2 na 3 to raz wali raz nie, jaka jest tego przyczyna? Bardzo prosze o pomoc
Obecność spalin w kabinie jest niebezpieczna dla zdrowia oraz wskazuje na problem występujący w samochodzie. Jeżeli kierowca lub pasażerowie odczuwają swędzenie oczu związane z gazami spalinowymi,...