"Solidna firma, naprawiają na dobrych częściach, nie kładą żadnego szajsu. Polecam. Coś co jest dobre musi kosztować. Jeszcze nigdy się nie zawiodłem, a trochę tego było. Pozdrowienia dla Pana Wiesia",
Piotr Strzelno
"Jestem bardzo zadowolona z tego warsztatu, wszystko przebiegło szybko i sprawnie, cena także nie była wygórowana. Polecam ",
Kamila, Volkswagen Polo
Czynne poniedziałek-sobota 9.00-17.00 wjazd na plac obok dawnej myjni .Tanio solidnie .
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam.W moim Touranie po włączeniu ogrzewania szyby za chodzą paro ,ogrzewanie nie jest efektywne ,gdy włączę klimę para ustępuje,ale nadal nie jest za ciepło,czuję lekko słodki posmak.