ROMAX Serwis Ogumienia

Poznańska 227, 88-100 Inowrocław

****** 5.7 (1 opinia)

DODAJ OPINIĘ

O warsztacie

Poznańska 227, 88-100, Inowrocław

* dzwoniąc pod wskazany numer warsztatu, Twój numer telefonu automatycznie zapisuje się w bazie danych portalu DobryMechanik.pl. Szczegółowe zasady przetwarzania Twojego numeru telefonu opisaliśmy w Polityce prywatności.

Nasz warsztat prowadzi usługi w zakresie:

- sprzedaż i montaż nowych i używanych opon ( 12-24 cali, run-flat ) - wulkanizacja - naprawa i regeneracja felg stalowych i aluminiowych do 24 cali - serwis klimatyzacji - sprzedaż i serwis akumulatorów - przechowalnia ogumienia

Już niebawem nowe usługi:

- wymiana oleju - diagnostyka komputerowa - naprawy bieżące (klocki, tarcze, amortyzatory, wymiana i spawanie tłumików, itp.)

Posiadamy profesjonalne urządzenia do wymiany i wyważania kół, serwisu klimatyzacji, a także prostowania felg najnowszej generacji.

ZAPRASZAMY DO SEZONOWEJ WYMIANY OGUMIENIA 

Więcej

Opinie (1)

Dodaj opinię
5.7 ******
Ocena wystawiona na podstawie 1 opinia.

Ogólne

******

Czas naprawy

******

Ceny usług

******

Jakość usług

******
 • K
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Fachowa obsługa i przystępne ceny. Z kołami inne serwisy walczyły na swój sposób i to większość w okolicy ,po ich usługach pokonanie prędkości 130km/h to był szczyt, nie można było utrzymać kierownic w dłoniach .Oczywiście sugestie typu krzywe felgi to norma przy reklamacjach.Ten serwis jednak sobie z tym szybko poradził, to nie była wina felg .Podróż przez Europę minęła o wiele szybciej i co najważniejsze już bez nerwów .Polecam I zapewniam ,że to dobry serwis.


  Seat Altea Xl 1.8 TSI

Podobne warsztaty


INFO

To Twój warsztat?
Przejmij nad nim kontrolę.

Błędne dane warsztatu?
Zgłoś aktualizację

Liczba wyświetleń: 2758