"Polecam bardzo dobrze robią doradzają warto tam przyjechac",
Marcin , Audi A4 B6 1.9TDI 130 km diesel 2003
"jestem klientem tego zakładu i nigdy nie miałem żadnych poprawek mojego rovera znają się bardzo dobrze na mechanice robią dobrze, szybko i tanio polecam z czystym sumieniem.",
Mariusz, rover 75
Serwis klimatyzacji przy Auto Naprawa GT w Kobylnicy. Koszt usługi 120 zł z odgrzybianiem i dopełnieniem układu czynnikiem do 100 gram, za każde kolejne 100 gram dopłata 20 zł. Naprawiam klimatyzacje w samochodach osobowych i dostawczych...
kompleksowa naprawa ogumienia wszelkiego typu, pełen zakres usług wulkanizacyjnych, Przechowywanie opon, odgrzybianie klimatyzacji / ozonowanie. mechanika pojazdowa
"
Diagnoza braku mocy i naprawa trwała 2 godziny. Zapłaciłem 170zł z wymianą nowego czujnika. Zanim go jednak zamówili pani sekretarka zadzwoniła czy mi cena pasuje, czy przywiozę sam. Jak to mówi mój syn: git majonez, czyli wszystko dobrze. Mogę ich polecić, bo widać profesjonaliści i warsztat urządzony exta, a nie jak garażowce z Koszalińskiej.",
KrystianSłupsk, passat
"Naprawy szybkie i skuteczne.",
Szymon, Renault
Naprawiam samochody wszystkich marek, ale specjalizuję się w grupie VAG (VW, Audi, Skoda, Seat). Ponad 12-letnie doświadczenie w naprawie aut grupy VAG. Każdy klient może liczyć na profesjonalną naprawę w uczciwej cenie. Możliwa płatność...
Jesteśmy firmą prawa handlowego, która od 1967 r. prowadzi działalność operacyjną na terenie Słupska przy ulicy Kopernika 27a. Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie motoryzacji. AUTO-ZOOM Krajnik jest firmą dwupokoleniową o długoletniej...
"Korzystam od wielu, wielu już lat z porad i usług mechaników u pana Jacka i ZAWSZE jestem zadowolona. Szybko, sprawnie, solidnie. Za kierownicą czuję się bezpieczna. ",
Maria M., różne - Fiat, VV, Ford Fiesta, Deawoo Tico, Citroe
"Jesteśmy z pod Łodzi w drodze zepsuł się nam samochód, była godzina 19.30. Byliśmy zaskoczeni profesjonalną obsługą. O tej godzinie żaden inny mechanik nic by już nie zrobił. Panowie męczyli się do 23.00 z czego 2 godziny spędzili na tym, żeby uprosić kogoś, żeby otworzył sklep z częściami, specjalnie żebyśmy nie musieli tułać się jeszcze po...",
Ewa i Adrian
"Gorąco polecam ! Obsługa klienta wzorowa, Fachowe podejście do sprawy, profesjonalizm na poziomie bardzo wysokim, na każdym etapie wykonywania usługi kontakt SMS lub telefoniczny. Skorzystałem z 2 usług i na pewno będę wracał, po wizycie w tym warsztacie moje auto wygląda co najmniej o 5 lat młodziej :) polecam !!! ",
Jacek Marciszewski, Audi a7
"Bardzo profesjonalny warsztat zarówno pod kątem napraw mechanicznych, jak i elektrycznych. Zanim trafiłem tutaj korzystałem z kilku innych warsztatów, m.in. Bosch-Service na Kopernika, którego to bardzo nie polecam.
Car-Service to moim zdaniem najlepszy warsztat w okolicy, polecam z czystym sumieniem. ",
Tom, Citroen Berlingo, Renault Kangoo, Nissan Terrano,
"Sprawna i szybka obsługa przystępna cena i przede wszystkim miła atmosfera ",
Renata
"Po trzech wizytach o ròżnych mechanikòw tutaj dopiero znaleziono przyczyne usterki. Przy okazji prawidłowo zamontowano osłonę pod silnikiem oraz halogen w zderzaku. Od tej chwili maja we mnie stałą klientkę.",
Aga, Audi A6 kombi.
"Polecam goraco, naprawiam swoje auta w tym warsztacie i nigdy nie bylo problemu, naprawy wykonane wachowo i solidnie. ",
MJ23, Opel Corsa, Volkswagen Sharan
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Planuje zakup skody octavia 2fl rs 2.0tdi 170 2011r gdzieś pytanie czy warto kupić taki samochód w kwocie 34tys czy może coś innego w kombi wiadomo przebieg więcej niż 200tys będzie miało takie auto. Opinie są różne o tych silnikach proszę o pomoc w wyborze jeszcze myślałem o passacie b7.
Witam Zastanawiam się nad zakupem BMW f10 520d 2.9 diesel rok produkcji 2011 184km automat czy to dobre auto w długie trasy szczególnie za granice i jakie maja wady ?
Chcę kupić samochód poniżej 10 letni, najbardziej odpowiada mi volvo v40 i audi a3, jakie wersje silnikowe są mniej awaryjne? Dużo jest ofert diesla, czy warto szukać z benzyną? Auto do dojazdów do pracy będzie robić ok 60km dziennie. Pozdrawiam
Witam. Jestem na etapie kupnie samochodu, jednak mam problem. Zastanawiam się nad Skoda Fabia hatchback 1.0 95km a Fiatem Tipo hatchback 1.4 95 km - oba z 2020 roku. Chciałabym zapytać czy mniejszy silnik w przypadku wyżej podanej mocy nie sprawia, że skraca się żywotność samochodu? Czy mogłabym...
Kupno auta to nie tylko spory wydatek, ale także często przyczyna stresu i poczucia niepewności. Czy pojazd jest rzeczywiście tak sprawny, jak przedstawia to sprzedający? Co trzeba będzie wymienić...