"Bardzo Duży Wynik Pozytywny przyznaję dla mechaników. Wczoraj odebrałem Mercedesa z naprawy trwającej zaledwie jeden dzień. Dzięki szybkiej naprawie dzisiaj wyjeżdżam planowo na wakacje. Naprawili elektronikę bo silnik szalał i większość kontrolek paliła się na desce.
Naprawa szybka i cena mnie bardzo zadowoliła. ",
Bronek, Mercedes W203
"Swietna robota! Mialem awarie na trasie.
Panowie pomogli bez zadnych oporow pomimo, ze byli zawaleni robota. Na prawde polecam! Ludzkie podejscie!
Dziekuje!",
DJ Przemek, Opel vectra C kombi
Serwis klimatyzacji przy Auto Naprawa GT w Kobylnicy. Koszt usługi 120 zł z odgrzybianiem i dopełnieniem układu czynnikiem do 100 gram, za każde kolejne 100 gram dopłata 20 zł. Naprawiam klimatyzacje w samochodach osobowych i dostawczych...
kompleksowa naprawa ogumienia wszelkiego typu, pełen zakres usług wulkanizacyjnych, Przechowywanie opon, odgrzybianie klimatyzacji / ozonowanie. mechanika pojazdowa
Naprawiam samochody wszystkich marek, ale specjalizuję się w grupie VAG (VW, Audi, Skoda, Seat). Ponad 12-letnie doświadczenie w naprawie aut grupy VAG. Każdy klient może liczyć na profesjonalną naprawę w uczciwej cenie. Możliwa płatność...
Jesteśmy firmą prawa handlowego, która od 1967 r. prowadzi działalność operacyjną na terenie Słupska przy ulicy Kopernika 27a. Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie motoryzacji. AUTO-ZOOM Krajnik jest firmą dwupokoleniową o długoletniej...
"Warsztat doskonale wyposażony. Obsługa uprzejma i fachowa. Z usug Warsztatu jestem b. zadowolony. Polecam wszytkim Lech",
Lech, Ford Focus TDCi+1,8
"Gorąco polecam ! Obsługa klienta wzorowa, Fachowe podejście do sprawy, profesjonalizm na poziomie bardzo wysokim, na każdym etapie wykonywania usługi kontakt SMS lub telefoniczny. Skorzystałem z 2 usług i na pewno będę wracał, po wizycie w tym warsztacie moje auto wygląda co najmniej o 5 lat młodziej :) polecam !!! ",
Jacek Marciszewski, Audi a7
"Dziś wstawiłem i dziś odebrałem Wystawiam maxa na TAK!!! To naprawdę gościowie, którym bez żadnego "ale" można pogratulować profesjonalizmu To moja pierwsza naprawa w tym zakładzie i na pewno nie ostatnia. Przy odbiorze rozmowa z właścicielem, krótko i na temat Facet wie o co chodzi w tej branży i co się rzadko zdarza oferuje pomoc kompleksową...",
beegees AUDI A6
"Bardzo rzeczowa uslugo - krotko I na temat.
Szybka analiza problemy, naprawa, zaplata I ... w droge.
",
Klient z Belchatowa, Hyundai coupe
"Po trzech wizytach o ròżnych mechanikòw tutaj dopiero znaleziono przyczyne usterki. Przy okazji prawidłowo zamontowano osłonę pod silnikiem oraz halogen w zderzaku. Od tej chwili maja we mnie stałą klientkę.",
Aga, Audi A6 kombi.
"Polecam goraco, naprawiam swoje auta w tym warsztacie i nigdy nie bylo problemu, naprawy wykonane wachowo i solidnie. ",
MJ23, Opel Corsa, Volkswagen Sharan
Zapraszamy do Naszego Warsztatu Samochodowego: Profesjonalna Obsługa Twojego Pojazdu! Nasz doświadczony zespół mechaników oferuje kompleksowe usługi związane z hamulcami i wymianą oleju silnikowego. Wyposażeni w najnowocześniejszy sprzęt,...
"Po latach walki ze złodziejami i debilami głównie w warsztatach autoryzowanych, w końcu trafiłem na człowieka rzetelnego, uczciwego i kulturalnego.
Usterka z jaką przyjechałem została prawidłowo zdiagnozowana i naprawiona. Wymieniona część nie znikła w niewyjaśnionych okolicznościach jak to zwykle u mechaników bywa tylko dostałem ją i zostało...",
Marcinek, mój
"Obsługa miła
Naprawa skuteczna
Cena dobra
ocena wysoka
Ktoś poniżej napisał brednie oczerniając ten warsztat i zgadzam się z odpowiedzią firmy.",
Adam, VW
Koszt wykonania usługi wymiana intercoolera: od 200,00 PLN do 200,00 PLN
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam mam taki problem: Toyota Avensis verso 2002,2.0 diesel, D4D. Przy przyspieszeniu samochód na chwilę traci moc mimo że pedał w podłodze. Po kilku sekundach załącza się i jazda. Komputer nie wykazał żadnych błędów. Nie dymi, nie kopci. Wszystko wymienione zawsze na czas. Tak jest od pół...
Witam. Mam problem ze światłami drogowymi. Zapaliły się i nie chcą zgasnąć. Musiałem wyciągnąć żarówki, bo cały czas w kostkach jest napięcie nawet po wyciągnięciu kluczyka ze stacyjki. Następny problem jest taki ,że jest olej w interkulerze. Podejrzewam ,że to może być turbina lub co innego.
Witam Mam pytanie, zauważyłem, że rura intercooler jest zaoliwiona prawdopodobnie problem jest uszczelek, chodzi mi czy to jest normą, że może być zaoliwiona? Czy mimo tego że uszczelki są uszkodzone, nie powinien być olej na rurze? Pozdrawiam i dziękuje
Witam, chciałbym się dowiedzieć czy da się zamontować wydajniejszy intercooler do mojego silnika 2.4 D5 163KM? Mam wgrany program na 195 KM/460 Nm. Proszę o poradę