Serwis Klimatyzacji

Rzeczna 5a, Kobylnica, 76-251 Słupsk

****** 6 (3 opinie)

Serwis Klimatyzacji

O warsztacie

Rzeczna 5a, Kobylnica, 76-251, Słupsk

Poniedziałek od 08:00 do 17:00
Wtorek od 08:00 do 17:00
Środa od 08:00 do 17:00
Czwartek od 08:00 do 17:00
Piątek od 08:00 do 17:00
Sobota od 08:00 do 13:00

Gotówka

* dzwoniąc pod wskazany numer warsztatu, Twój numer telefonu automatycznie zapisuje się w bazie danych portalu DobryMechanik.pl. Szczegółowe zasady przetwarzania Twojego numeru telefonu opisaliśmy w Polityce prywatności.

 Serwis klimatyzacji przy Auto Naprawa GT w Kobylnicy. Koszt usługi 120 zł z odgrzybianiem i dopełnieniem układu czynnikiem do 100 gram, za każde kolejne 100 gram dopłata 20 zł.

Naprawiam klimatyzacje w samochodach osobowych i dostawczych wszystkich marek.

Zapraszam.

dojazd ze Słupska ul. Poznańską, warsztat na granicy miasta po lewej stronie niebieski budynek z reklamą Auto Naprawa GT. Na początku Kobylnicy po lewej stronie stoi krzyż, skręć w lewo bezposrednio za krzyżem w drogę gruntową Auto GT 200 metrów od krzyza.

Warsztat wyposażony w kilka stanowisk - osiem podnośników wykonujemu naprawy samochodów od A do Z. Mechanika, elektromechanika, elektronika, diagnostyka, wulkanizacja, klimatyzacja. Rozrządy, oleje i płyny, hamulce, zawieszenia itp itd.

 

Więcej

Opinie (3)

Dodaj opinię
6 ******
Ocena wystawiona na podstawie 3 opinie.

Ogólne

******

Czas naprawy

******

Ceny usług

******

Jakość usług

******
 • K
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Nadzwyczaj profesjonalna obsługa i skuteczne naprawy. Początkowo klimatyzacji, gdzie wykonano kontrolę i wskazano usterki. Test szczelności trwał 5 minut bo znają powtarzające się miejsca rozszczelnień i pokazano mi je. Naprawa wykonana tego samego dnia, cena usługi zgodna z wyliczoną wstępnie. Klimatyzacja działa bez usterek 3 miesiące. Obecnie kolejna naprawa i znowu sukces. Teraz zanikająca moc silnika przez niedrożny układ wydechowy. Wyczyścili filtr i katalizator oraz zregenerowali turbinę bo ona była przyczyną zapychania się filtra. Cena znowu bardzo dostępna i efekt naprawy wyśmienity. Auto ma przywróconą moc i turbina pracuje wspaniale. Gorąco polecam GT i jednocześnie dziękuję Markowi K za wskazanie i polecenie mi tego serwisu. Pozdrawiam szefa i całą załogę GT- Krzysztof od Opla Insignia.


  Opel Insignia

 • B
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******
  Wizyta umówiona przez DobryMechanik.pl

  Kierownica drgała przy hamowaniu i piszczało, wykonali przegląd samochodu wymienili tarcze, klocki pokazując ich zużycie. Po naprawie problem znikł. Wcześniej naprawialiśmy skutecznie klimatyzację. Stawiają dobre diagnozy i znają się na swojej profesji. Polecamy


  Ford C-max i Honda

 • k
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Usługi umówione przez internet z wyśmienitą obsługą wraz z przypomnieniem terminu sms-em. Serwis klimatyzacji w jednym aucie i naprawa klimatyzacji w drugim wykonali sprawnie i szybko. Polecam firmę i stronę dobrymechanik.pl


  ford c-max, Honda civic

Podobne warsztaty


INFO

To Twój warsztat?
Przejmij nad nim kontrolę.

Błędne dane warsztatu?
Zgłoś aktualizację

Liczba wyświetleń: 3398

Usługi wykonywane przez warsztat