"Ustka - wakacje i samochód stracił moc a do tego skończyła się klima.
Trafiliśmy do nich z internetu i popieramy pozytywne opinie.
Wszystko naprawili tanio i szybko, nie wyczyścili Poznaniaków.
Turbo naprawili i klimę zrobili. Auto sprawne za niedużą kaskę.
Pozdrawiamy GT, Kobylnicę i pomorze środkowe- Poznaniacy",
Danka z rodziną, Peugeot 307
"Polecam! Bardzo dobra organizacja pracy i miła obsługa, dodatkowo stały kontakt z klientem i rzetelnie przedstawiony kosztorys usługi. Czas i koszta bardzo ok. na tyle warsztatów co zjeździłem w życiu to koszt robocizny jak i tempo pracy oceniam na super poziomie. Auto oddane umyte i wysprzatane. Super!",
Dominik
Serwis klimatyzacji przy Auto Naprawa GT w Kobylnicy. Koszt usługi 120 zł z odgrzybianiem i dopełnieniem układu czynnikiem do 100 gram, za każde kolejne 100 gram dopłata 20 zł. Naprawiam klimatyzacje w samochodach osobowych i dostawczych...
kompleksowa naprawa ogumienia wszelkiego typu, pełen zakres usług wulkanizacyjnych, Przechowywanie opon, odgrzybianie klimatyzacji / ozonowanie. mechanika pojazdowa
"Witam. Byłem dziś w 4moto - komputer w aucie pokazywał brak ciśnienia oleju przy właściwym stanie sprawdzanym na bagnecie. Zajęli się moim autem myślę nawet poza kolejką ( tzw. nagły wypadek) po 30 minutach wyjeżdżałem sprawnym autem a w portfelu wcale nie zrobiło się lżej. Polecam - szybko, konkretnie i na temat ",
kellys156
"Korzystam od wielu, wielu już lat z porad i usług mechaników u pana Jacka i ZAWSZE jestem zadowolona. Szybko, sprawnie, solidnie. Za kierownicą czuję się bezpieczna. ",
Maria M., różne - Fiat, VV, Ford Fiesta, Deawoo Tico, Citroe
"Fantastyczna wręcz boska naprawa i miła obsługa. Polecam gorąco.
",
Sowa, Audi
"Wszystko ok. Bardzo dobra cena za usługe. Zrobili więcej niż musieli. Polecam, wiedzą co robią.",
pat75koswa, Skoda Octavia rocznik 2001
"Polecam goraco, naprawiam swoje auta w tym warsztacie i nigdy nie bylo problemu, naprawy wykonane wachowo i solidnie. ",
MJ23, Opel Corsa, Volkswagen Sharan
Zapraszamy do Naszego Warsztatu Samochodowego: Profesjonalna Obsługa Twojego Pojazdu! Nasz doświadczony zespół mechaników oferuje kompleksowe usługi związane z hamulcami i wymianą oleju silnikowego. Wyposażeni w najnowocześniejszy sprzęt,...
"gość zna się na robocie !! problem polega na tym , że jeśli posiadacie swoje części to nie naprawia !!!
ponieważ zarabia na prowizji na cześćiach i kasuje za robotę . Co w sumie wychodzi bardzo drogo !!!! ",
kierowca, audi
"Po latach walki ze złodziejami i debilami głównie w warsztatach autoryzowanych, w końcu trafiłem na człowieka rzetelnego, uczciwego i kulturalnego.
Usterka z jaką przyjechałem została prawidłowo zdiagnozowana i naprawiona. Wymieniona część nie znikła w niewyjaśnionych okolicznościach jak to zwykle u mechaników bywa tylko dostałem ją i zostało...",
Marcinek, mój
"robota szybko wykonana od reki czesci tez 15 min i byly ,,,,, takze jestem zadowolony POLECAM ,,,,MILA OBSLUGA,,,,",
OLo , Audi A6
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam. Po wymianie turbiny 1.9 tdi asv zwykła pompa przy 1 i 2 biegu auto się wolno zbiera, brak przyspieszenia, przed wymiana turbiny rakieta.
Witam, wczoraj podczas jazdy auto zaczęło się przycinać podczas jazdy, dodatkowo słychać jakieś tarcie nie wiem czy nie z turbiny. Jeżdżę Alfą GT 1.9 jtdm 150 km. Już wcześniej miałem problemy z turbiną, mianowicie powyżej 3500 obrotów auto traciło moc i wchodziło w tryb serwisowy. Sprawdziłem...
Czy płukanie układu po wymianie nie zatartej sprężarki jest niezbędne?
zaczyna gwizdac turbina i wydobywa sie z rury wydechowej biały dym czy to koniec turbiny? Jak dlugo moge jeszcze jezdzic? Orientacyjny koszt?