"Pozytywne wrażenie, trafiłem do nich dzięki internetowi, dużo dobrych opinii. Teraz sam piszę bo zgadzam się z poprzednikami. GT to dobry Serwis i mojego Mercedesa Vito naprawili bardzo dobrze a dużo było usterek. Dostałem rabat na początek współpracy bo mam sporą flotę i teraz naprawy przekieruję do GT bo mają duży podnośnik na busy i dwa na...",
Jacek, Vito
"Szybko, sprawnie i rzeczowo. Fachowo doradzają. Oddaje tam samochód od wielu lat i jestem zadowolony z usługi.",
Tomasz , Opel Zafira b
"Niedawno odwiedziłem ich i jestem bardzo zadowolony, wymienili filtry i olej, obsługa miła i mili młodzi pracownicy. Polecam",
Szymon, Renault
"Jak najbardziej polecam! Czas naprawy w zasadzie ekspresowy, ceny usług rozsądne i uczciwe, o jakości też nie mogę złego słowa powiedzieć...Jeździłem po wielu "fachowcach" w Słupsku i jak narazie do tego warsztatu jestem jak njabardziej przekonany. ",
Endriu, VW POLO 6N
"Po trzech wizytach o ròżnych mechanikòw tutaj dopiero znaleziono przyczyne usterki. Przy okazji prawidłowo zamontowano osłonę pod silnikiem oraz halogen w zderzaku. Od tej chwili maja we mnie stałą klientkę.",
Aga, Audi A6 kombi.
"Bardzo dobra robota, diagnoza i naprawa. Robię od jakiegoś u nich swoje Audi i zawsze jest dobrze. Kiedyś z Tico to jeździłem do Kobylnicy, ale Audi mi szkoda. Jednak ma za dużo elektroniki i do tego sprzęt potrzebny i wiedza. A tu jest ok.",
nowea6, a6
"Trafna diagnoza i szybka naprawa. Profesjonalna obsługa.",
Kamila, Fiat Panda
"Witam, może i jestem laikiem jako kierowca, ale lubię byc informowany przed naprawą ile będzie kosztowała i po jej wykonaniu, płacę cene umówioną, a nie jak to się zdarza zawsze więcej, A wtym zakładzie obsłużono mnie znakomicie i miałem wybór co do rodzaju części, Fachowa obsługa i szybka obsługa. POLECAM",
zadowolony
Serdecznie zapraszamy do naszego warsztatu, zajmujemy się chip tuningiem, DPF, EGR OFF, nawigacjami oraz ustawieniami dotyczącymi menu w języku polskim. Zapraszamy!
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Czy w silniku 2.0 Dti mozna bezpiecznie zrobic tuning mechaniczny? Jest mozliwosc zainstalowanie 2 turbin/ zwiekszenia wtrysków ? Czy to opłacalne ?
Jaką moc można osiągnąć w honda civic 1.4 sedan 2001r, 90km, ograniczając koszty do 3tyś ?
Jakie są opcje na podniesienie mocy silnika w BMW e46 M3?
Witam. Posiadam mondeo mk4 2.5 t. Ile mocy mozna tutaj zrobic w granicach bezpieczenstwa?
Chciałbyś zmienić swój samochód od wewnątrz, ale nie wiesz, jak się za to zabrać? Boisz się zbyt dużych kosztów, na które cię zwyczajnie nie stać? Spokojnie! Wiele czynności możesz wykonać...
Największym producentem systemów wtrysku podtlenku azotu do silników jest "Nitrous Oxide Systems", dla tego też zwyczajowo na wtrysk podtlenku azotu mówi się NOS. Działanie instalacji polega na...