"Wszystko zrobione jak nalezy,na czas.Mila obsluga.Polecam.Napewno jeszcze skorzystam z uslug.",
Krzysztof, Volkswagen Passat B8 2014 - 2019 Variant kombi 5-d
Młody zespół chcący profesjonalnie zająć się Twoim autem. Jeżeli masz złe doświadczenia z mechanikami lub warsztatami, spróbuj naszych usług.
"Polecam warsztat. Naprawa została wykonana sprawnie i bez niepotrzebnego przeciągania. Kontakt był dobry, wszystko zostało jasno wyjaśnione, a koszt usługi był zgodny z ustaleniami. Auto po odbiorze działa prawidłowo, więc jestem zadowolony z wizyty.",
Mateusz, Golf 6
ul.1 Maja 191, 25-665 Kielce Telefon: +48 533 613 925 , +48 730 884 343 Otwarte: pn-pt: 9.00 - 17:00, so: 9:00 -14:00 (dojazd od ul. Batalionów Chłopskich)
Oferujemy naprawy bieżące oraz główne samochodów osobowych i dostawczych wszystkich marek. Wymiany olejów, płynów eksploatacyjnych, filtrów Naprawy zawieszenia , układów hamulcowych, układów kierowniczych, wydechowych. Remonty...
Serwis Maxdom to profesjonalny serwis samochodowy, specjalizujący się w ogólnej mechanice pojazdowej,Jesteśmy warsztatem samochodowy zajmujący się naprawami aut osobowych, ciężarowych i dostawczych.Obsługujemy również wszystkie...
asza firma powstała w roku 2005 w Leszczynach koło Kielc. Początkowo wykonywaliśmy naprawy automatychnych skrzyń biegów co do dziś stanowi naszą...
"Świetny fachowiec polecam serdecznie.Szybko, tanio i solidnie, jestem w 100 procentach zadowolony z jego uslug.",
Passat
"Super profesjonalna i miła obsługa. Przyjeżdżam tu od lat. A Pan "z wąsami" potrafi załatwić rzeczy niemożliwe dla innych a przede wszystkim mu się chce. Pan z negatywnego komentarza to chyba sam właściciel. Wygenerował negatywny komentarz żeby się pozbyć pracownika. I chyba mu się udało bo dowiedziałem się że jest na wypowiedzeniu. Jestem...",
Max, Peugeot 3008
"Przyjechałam wymienić olej + filtry. Poszło szybko i sprawnie ale okazało się, że jest wyciek oleju. Szybka i trafna diagnoza problemu a przy tym miła i fachowa obsługa. Polecam ten warsztat.",
Ewa, Smart
"Wizyta na serwis klimatyzacji minęła bezproblemowo, fachowa obsługa i szybki czas realizacji. Polecam",
Kamil, Wizyta DobryMechanik
"Wszystko ok tanio sprawnie i na temat polecam szybka obsługa ",
Laguna, Laguna
"Rzetelny i fachowy warsztat. Chłopaki znają się na rzeczy, polecam.",
Michał
"Wstawiłem dzisiaj swój samochód do tego warsztatu. Mechanik wziął się od razu do pracy. Widać, że pracują tam ludzie znający się na rzeczy. Serdecznie polecam zakład.",
Maciej
"Pan Sebastian mimo nawału pracy przed świętami nie spławił mnie. Przez telefon przyjął naprawę. Ekspresowa i profesjonalna obsługa. ",
Piotr, Corsa B
"Do Pana Zbyszka jeżdze około 3 lat dobry fachowiec czasami trzeba poczekać aby auto zostało naprawione bo zazwyczaj ma auta do roboty. Nie naciąga z częściami pokazuje paragony/fakturę za części a jak ktoś nie wierzy może jechać do tego sklepu i sprawdzić ceny. Kiedyś poleciłem znajomemu aby tam podejchał to sprawdzał od najtańszych cześci do...",
Stały klient, Fiat
"Polecam wymianę opon w Harper. Mili panowie, szybka zmiana, bez kolejek. Wielki plus ",
Milena , Ford Fiesta
"Polecam ten warsztat.Obsługa przede wszystkim solidna,szybko zabierają się za pracę, nie trzeba długo czekać. Cena adekwatna do wykonanych usług.",
kamill, BMW
W M4K Garage w Kielcach rozumiemy, jak ważna jest sprawność i niezawodność samochodu w codziennym życiu. Nasz serwis oferuje kompleksowe usługi, które obejmują nie tylko standardowe prace, takie jak wymiana rozrządu, ale również specjalistyczne...
Dysponujemy pięcioma nowoczesnymi stanowiskami do kompletnej naprawy samochodów osobowych i dostawczych. Od lat zajmujemy się wymianą amortyzatorów, tłumików, olei, opon, elementów zawieszenia, elementów rozrządu, kół dwumasowych, sprzęgieł i...
"Polecam warsztat. Naprawa sprawna. Obsługa na wysokim poziomie. ",
JOLA, Smart
"jest wszystko czego potrzeba:
1 jakość
2 szybkość
3 cena
ogólnie ok",
Aneta , LANOS rocznik 1999 poj.1,5 16v
"Ostatnio korzystałem z usług Pana Micharskiego i jestem bardzo zadowolony. Bezbłędne znalezienie usterki w silniku , sami zajeli się zamówieniem części. Cena bardzo rozsądna a moje autko jeździ jak nowe. Pozdrawiam i polecam.",
Grzesiek, Citroen C5