"Punktualny, rzeczowy, rzetelny, skrupulatny, wiarygodny.
Pan Andrzej nie tylko zdiagnozował problemy w naszym samochodzie, powiedział od Ado Z przyczyny, przebieg i skutek.
Na moje dziesiątki pytań odpowiadał spokojnie, rzeczowo, spędził z nami prawie godzinę, przekazując w prosty sposób swoją ogromną, rozległą wiedzę.
Z całego serca...",
Dorota, Nissan Primera P12