"Naprawiałem zawieszenie i poduszki silnika w Audi a4b8, uwinęli się panowie tego samego dnia co zostawiłem samochód. Poszło sprawnie i jak na obecną chwile wszystko gra. Jestem zadowolony. Chociaż cena z częściami najniższa nie była, ale i tak wszystko na wielki +.",
CovalMC, Audi 14 B8 2009
"Polecam, nie jest może najtaniej, ale umieją fachowo naprawić nawet nietuzinkowe pojazdy.",
Tomasz, Audi A8
"Jestem pełna podziwu, mój Seat, który już krztusił się przy wyciąganiu 110km/h a 140km/h to była jego maksymalna prędkość po przejściu przez Państwa ręce jest jak nowo narodzony. Jak na wymianę 11 elementów i włożonej w niego pracy uważam, że swoje auto będę powierzać już tylko temu warsztatowi. Obsługa uprzejma, wszystko profesjonalnie...",
Sandra, Seat Toledo II
"Krótko mówiąc naprawdę godny polecenia serwis!!! Terminowość, rzetelność, miła obsługa. Zna się na rzeczy!
POLECAM !!!",
BoGu, WV VENTO_GLX
"Solidny, fachowy, rzeczowy mechanik. Problemy z zawieszeniem prawidłowo zdiagnozowane i naprawione w ciągu 1 dnia. konkurencyjne ceny i otwartość na klienta, szybki kontakt telefoniczny.
Szczerze polecam ten warsztat !",
Adam, Volvo s60
Teraz 20 litrow LPG GRATIS lub inny upominek
"Witam, pierwszy raz korzystałem z usług tego zakładu i przyznam, że już po przejechaniu wielu kilometrów śmiało mogę go polecić. Naprawy obejmowały głównie zawieszenie ale także naprawę wydechu. Naprawy dokonano szybko a odbierając samochód zostałem dodatkowo poinformowany o pozostałych rzeczach, które należałoby wykonać. Obniżono dodatkowo...",
Kamil, Mazda 323 f bj
"Bardzo fachowo i solidnie wymieniono olej z filtrami. Polecam wszystkim. Cena w porządku a pracownicy widać, że się znają na rzeczy.",
Klient, Audi A4
"Czas wykonania oraz bliski dojazd z miejsca zamieszkania na duży plus, minusem brak rozmowy bezpośrednio z mechanikiem który naprawia auto , koszty naprawy jak na lokalizację dość duże, taka sama usługa wykonana rok temu w większym mieście -30% ",
Asmo88, Mondeo MK4 2.0 Cdti
Części do samochodów japońskich i koreańskich. Specjalizacja naprawa samochodów japońskich.
Autoryzowany dealer, serwis Fiat.
"Renault Master z 2000, kilka napraw, skuteczne i rozsądne cenowo - polecam serwis. Tomek",
tom, Renault Master
"ja akurat mysle że temu warsztatowi ktoś robi koło tyłka,chyba jakaś konkurencja,bo mnie akurat zrobili super robote a bujalem sie po wielu warsztatach i nic.Nikomu sie nie chcialo dlubac w elektryce ,w kablach itd,a oni akurat zrobili jak nalezy,a co do skrecania kabli to nie wierze bo akurat montowalem sobie jeszcze pare rzeczy sam i...",
Marecki
"Sprawna ekipa. Każdy problem rozwiążą. Jeżdżę z każdym problemem do nich i nigdy mnie nie olali.",
Qbbenc
"Naprawiałam tutaj swój samochód po szkodzie. Inny kierowca uderzył w tył mojego samochodu. Od początku otrzymałam pomoc od serwisu, nawet w zgłoszeniu szkody oraz wyjaśniono mi jak wygląda taka naprawa. Dostałam też auto zastępcze. Po naprawie samochód wyglądał jak nowy.
Polecam!",
Małgorzata, Volvo XC60
"Regeneracja Turbiny , rozsądne pieniądze za dobrą robotę. Gorąco polecam",
Tomek, Audi A6
Zapraszamy do warsztatu Car-but Dolna Panny Marii 53 w Lublinie na wymianę opon, serwis klimatyzacji, obsługę okresową, diagnostykę i naprawy układu hamulcowego. Pracujemy w godzinach 9-17 poniedziałek-piątek.
Oferujemy pełną mechanikę pojazdową samochodów wszystkich marek. Zachęcamy do umawiania wizyt na szybkie usługi: diagnostykę, serwis hamulców oraz przeglądy okresowe. Każdy klient może liczuć na fachowe naprawy w uczciwej cenie. Zapraszamy.
"Serwisuje w tym warsztacie dwa samochody które używam. Warsztat ma dobre oprzyrządowanie i dobrych ludzi. Dbają o jakość. Są elastycznie. Potrafią się zmierzyć problemami gdzie inni wysiadają",
Paweł, Opel Astra ; Toyota
"Naprawa zabytkowego gaznika w kosiarce rapid sprowadzonej ze szwajcarii",
Wieslaw, Rapid
Dieseltechnika powstała w 2007 r. przez inicjatywę trzech pasjonatów motoryzacji. W oparciu o jasne i uczciwe zasady biznesu w ciągu 10 lat zdążyliśmy zyskać tysiące zadowolonych klientów oraz w ramach naszej działalności nawiązaliśmy...
"Bardzo uczciwy i rzetelny młody człowiek, który prowadzi warsztat. Zna się na samochodach, potrafi zdiagnozować i usunąć nawet nietypowe usterki. Nie zdziera, informuje na bieżąco o kosztach. Warsztatr godny polecenia, wszystko w porządku i na wysokim poziomie.
",
pit, Opel Vectra C
"Szybka i trafna diagnoza fahowym sprzętem . Naprawa również przebiegła szybko i sprawnie. Wymiana reduktora i ustawienie parametrów podczas jazdy zakończona pełnym sukcesem. Najważniejsze że nie leją wody(wymiany na zasadzie chybił trafił i piekne rozmowy aby klienta naciągnąć na wiecej) jak to w innych warsztatach gazowych w Lublinie. Raz...",
Pan Henryk, Mercedes C klasa w203 1.8 c200 kompressor 163km
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam z tej strony Witek. Audi A6 C6 sedan 2.0 TDI multitronik 350 tys nalotu 2007 r problem taki iż na wolnych obrotach bieg N telepie cała buda z przerwami, czasem wcale jak mu czapka spadnie, wtryski robione, turbina robiona, EGR też przepływomierz wyczyszczony, ponoć 2 wtrysk troszkę...
Posiadam Citroena Berlingo DIESEL r.2015.W czasie jazdy nagle samochód stracił moc pojawił się komunikat awaria silnika (ikonka silnika) i komunikat ESP/ASR.Co mogło się stać?
Witam ,mam pytanie odnośnie działania kierownicy w volvo V40 CC 2013r. Pierwszy raz mam auto tej marki i nie wiem czy to normalne że kierownica jest bardzo czuła na każdy ruch, i mam wrażenie że po skręcie nie wraca do punktu wyjścia. Cały czas muszę ją kontrolować . Nie wiem ,czy dobrze to...
Witam,posiadam volvo v60 1.6 diesel 114k/m 2011 rok.Problem polega na tym ,że pojawia się bład wtryskiwacza(wtryskiwaczy)wysterowania górnej dawki paliiwa,ten błąd raz pojawia się na cylndrze 1-2 raz 2-3-4 pozdrawiam Darek
Prawidłowe ustawienie dyszy spryskiwaczy jest podstawą do bezpieczego podróżowania. Warunki atmosferyczne oraz zabrudzenia z jezdni powodują zanieczyszczenia szyby. Sprawne spryskiwacze,...
Nagła głośniejsza niż zazwyczaj praca silnika może sygnalizować jego poważny problem. W większości przypadków niedomagania silnika objawiają się m.in. dudnieniem czy stukami. Spowodowane może być...
Gdy temperatura na zewnątrz spada, temperatura wewnątrz kabiny utrzymywana jest przez układ ogrzewania. Jeżeli ogrzewanie nie działa poprawnie, oznacza to pewne zagrożenie i to nie ze względu na...
Nagły problem z uruchomieniem samochodu to coraz rzadszy widok ze względu na postęp technologiczny. Mimo to, elektronika która z jednej strony czyni auta nowoczesnymi pojazdami, z drugiej strony...