Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "Sebuś" Sebastian Szymański
Biernata z Lublina 10, Abramowice, Lublin
"wymiana uszczelki pod głowicą i remont generalny silnika w KIA CEED crdi ,tyka jak w zegareczku ,1000% polecam jak najbardziej ,jako kobiety nie traktowano mnie jak głupiej blondynki ceny jak na naprawę 4 letniego auta bardzo dobre ,fachowo bez ściemniania .Ja nigdzie indziej się nie wybieram .",
gabi, kia ceed
warsztat samochodowy zajmujący się naprawa wszystkimi markami samochodów. Zajmujemy się mechaniką, wymianą opon i klimatyzacją.
"Profesjonalna obsługa pomocny personel Przyjechałem w sprawie pilnej naprawy nie spławili mnie tak jak w innych warsztatach wykonali naprawę prawie od ręki więcej takich warsztatów z takim nastawieniem do kiienta",
andy1212
"Polecam firmę Sabat w Lublinie.To są fachowcy jakich mało w tym kraju.Obsługa miła ,mechanicy super ludzie na poziomie znają się na rzeczy , nie naciągają klienta na dodatkowe koszty.Powiem tak uczciwy warsztat.
Piotr z Bydgoszczy właściciel Fiata Ducato max.
Ps pozdrawiam załogę firmy Sabat",
Witkowski Piotr, Fiat ducato 2.3mj
"Bardzo życzliwa obsługa (wykazali dużo empatii). Wymieniałem koła i wszystko odbyło się bardzo szybko i sprawnie. Polecam ten dobrze zorganizowany warsztat. ",
zette52, Fiat Linea
"Naprawa wykonana bardzo sprawnie i w przyzwoitej cenie Pełna profeska. Polecam na 100%",
Top-Tech, Vw Bora 1,6 2002
"Polecam mialam problem z hamulcami,naprawiono w przeciągu godziny ,mimo ze jechałam z trasy i po drodze wstapilam,Szybko ,cena niewielka usługi,fachowo .Włascicielka srebner Toyoty Corolla ",
Urszula, Toyota Carolla
"Witajcie :)
Z czystą przyjemnością polecam serwis Pana Piotra. Byłem u Niego wiele razy z Audi A6 C4, a kto zna to auto, wie że może przysporzyć wiele "nerwowych kłopotów". Wcześniej nie mieszkałem w Lublinie i auto trafiało do różnych "mechaników", którzy albo nie widzieli problemu, albo nie potrafili znaleźć przyczyny wszystkich widocznych...",
m77pl, Audi A6 C4
"Podoba mi się to miejsce jest bardzo profesjonalnie zorganizowane, nowoczesne bardzo dobre wyposażenie to ważne jak przyjeżdża się z nowszym samochodem. Mechanicy zaangażowani imponują wiedzą i doświadczeniem zdecydowałem się tutaj wykonać przegląd przed wyjazdem na zimowy urlop. Przebiegł bardzo rzetelnie Panowie pozaglądali wszędzie zwrócili...",
Grzegorz P.
"Jeżeli ktoś szuka uczciwego i fachowego warsztatu to szczerze polecam. Ja pojechałem tam bo miałem blisko ale nie zawiodłem się.",
Michał, Renault Laguna III GT
"Mechanik z dużą wiedzą, w innym warsztacie kazali wymieniać silnik, tutaj mechanik bez większego problemu zdiagnozował usterkę i naprawił ją bez części zamiennych. Koszt również nie duży, polecam ",
Adam, Bmw
"Szybko, sprawnie i na temat postawiona diagnoza i naprawa. Polecam.",
Knapik, Zafira b
"Fachowa naprawa , ceny niewygórowane . Dziwne że wszystkie negatywne opinie napisane tego samego dnia i dotyczą chyba tego samego.",
Olaf, Audi q5
"Jako jeden z dziewięciu warsztatów, p. Lemieszko zainteresował się usterką oświetlenia w moim aucie. Nie było problemem z pozyskaniem potrzebnych podzespołów. Profesjonalizm i kultura obsługi to atuty tego Zakładu. Naprawdę polecam.",
Kazimierz, Volkswagen Transporter
"Super serwis serdecznie polecam!!! Miły szef, profesjonalista, szybka naprawa auta!",
AWB, bmw
"znają się na żeczy polecam ",
marcin
"BARDZO DOBRY WARZTAT..!!!!POLECAM GORĄCO .CENA USŁUGI . DOBRA..GWARANCJA...DEMONTAZ,ZNAJĄ ZAGADNIENIE W DZIEDZINIE ELEKTROMECHANIKI. OPINIE TWORZĄ ..SZCZERZY KLIENCI....A NIE ZAZDROSNA KONKURENCJA ..!!!!!WARZSTAT OK",
HENRYK, SCANIA
"Nigdy nie spotkałem takiego mechanika - ŻADEN CWANIAK! Wszystko wyjaśni i zrobi, że auto śmiga bez problemu a byłem wcześniej u 20 innych i każdy tylko naciagał na koszty itd a naprawa trawała miesiącami, a andrzej zrobił to w tydzień!",
Olivier, w210
"Problem falowania obrotów i gubienia zapłonu zostal zdiagnozowany bardzo trafnie i szybko. Koszt jak za wykonaną naprawę i jakość nie wygórowany, jeśli zajdzie potrzeba skorzystam ponownie z usług firmy Auto Klinika POLECAM",
Bartosz, Honda Accord 1, 8 iES
"Chłopaki naprawdę znają się na fachu, pełen profesjonalizm i oczywiście tanio",
Janusz, Opel Astra II
"Pełen profesionalizm, bardzo celna i szybka diagnoza. Auto naprawione w dobrej cenie. Polecam w 100%",
Marcin W, BMW e46
"Zakładałem w tym warsztacie na początku kwietnia tego roku sekwencyjną instalację gazową Lovato do mojego auta.Jestem jak najbardziej zadowolony,mechanicy konkretni,biuro i obsługa w porządku.Wszystko tak jak się umawialiśmy wykonane rzetelnie i na czas.Szczerze polecam ten warsztat.",
Paweł, Daewoo Leganza
"Polecam w 100% fachowa obsługa i szybka realizacja naprawy w dobrej cenie a właściciel mega przystojny i bardzo miły normalnie ciacho na pewno do nich wrócę.",
Daniela, s500
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam z tej strony Witek. Audi A6 C6 sedan 2.0 TDI multitronik 350 tys nalotu 2007 r problem taki iż na wolnych obrotach bieg N telepie cała buda z przerwami, czasem wcale jak mu czapka spadnie, wtryski robione, turbina robiona, EGR też przepływomierz wyczyszczony, ponoć 2 wtrysk troszkę...
Posiadam Citroena Berlingo DIESEL r.2015.W czasie jazdy nagle samochód stracił moc pojawił się komunikat awaria silnika (ikonka silnika) i komunikat ESP/ASR.Co mogło się stać?
Witam ,mam pytanie odnośnie działania kierownicy w volvo V40 CC 2013r. Pierwszy raz mam auto tej marki i nie wiem czy to normalne że kierownica jest bardzo czuła na każdy ruch, i mam wrażenie że po skręcie nie wraca do punktu wyjścia. Cały czas muszę ją kontrolować . Nie wiem ,czy dobrze to...
Witam,posiadam volvo v60 1.6 diesel 114k/m 2011 rok.Problem polega na tym ,że pojawia się bład wtryskiwacza(wtryskiwaczy)wysterowania górnej dawki paliiwa,ten błąd raz pojawia się na cylndrze 1-2 raz 2-3-4 pozdrawiam Darek
Prawidłowe ustawienie dyszy spryskiwaczy jest podstawą do bezpieczego podróżowania. Warunki atmosferyczne oraz zabrudzenia z jezdni powodują zanieczyszczenia szyby. Sprawne spryskiwacze,...
Nagła głośniejsza niż zazwyczaj praca silnika może sygnalizować jego poważny problem. W większości przypadków niedomagania silnika objawiają się m.in. dudnieniem czy stukami. Spowodowane może być...
Gdy temperatura na zewnątrz spada, temperatura wewnątrz kabiny utrzymywana jest przez układ ogrzewania. Jeżeli ogrzewanie nie działa poprawnie, oznacza to pewne zagrożenie i to nie ze względu na...
Nagły problem z uruchomieniem samochodu to coraz rzadszy widok ze względu na postęp technologiczny. Mimo to, elektronika która z jednej strony czyni auta nowoczesnymi pojazdami, z drugiej strony...