"Konkretnie , szybko i na temat. Miła obsługa, rzeczowe doradztwo. Serdecznie polecam !",
Czeez
"Kolejny raz oddałam samochód do naprawy w tym serwisie i kolejny zasługujący na 5 :) Naprawa szybka, rzeczowa, w korzystnej cenie. Panowie nie mieli nigdy problemu z lokalizacją usterki. Naprawa zawsze przebiegała sprawnie. Polecam :)",
Paulina Wilczak, Opel Astra J
"Szybko i sprawnie, fachowe podejście do klienta, dobre doradztwo.",
piterson777, Renault Clio III 1.6 16V 110KM 2007
"Polecam szczególnie paniom - we wszystkim pomogą i wszystko wytłumaczą - warsztat godny zaufania, profesjonalna obsługa i miła atmosfera.",
mona
"Gorąco polecam, w pełni profesjonalny warsztat. Ekipa z pasją i zaangażowaniem. Robiłem zawieszenie w priusie 2.0 podnieśli o 6cm! Bardzo przystępnie cenowo, robota wykonana zgodnie z umówionym terminem. Polecam dzwonić, umawiać się i naprawiać auta ",
Adameq, Toyota Prius 2.0
"Super szybka i profesjonalna wymiana pompy wodnej konkretny warsztat cena dobra szybkość usługi jeszcze szybsza polecam :)",
JAWOR, Nissan Almera
"Po raz kolejny gorąco polecam warsztat. Regeneracja układu kierowniczego zakończony sukcesem, samochód prowadzi się jak po szynach ",
maraft151, Renault Scenic 1ph2
"Polecam super zakład nigdy nie zostawią w potrzebie chyba że poważna naprawa wtedy umówią termin. Jestem zadowolony naprawa nie polega na wymianine części na nowe i na zasadzie chybił trafił jak nie to to może być inna część i trzeba bulić jak w większości innych zakładów tego typu. Podoba mi się że po diagnozie dzwonią do właściciela auta i...",
Mirek, Opel
"Od kilku lat naprawiam i serwisuję swoje samochody. Cenię za fachowość, uczciwość, rzetelność wykonywanych napraw. Tym razem skrzypiące zawieszenie, trafna diagnoza - uszkodzone tuleje, naprawa od ręki plus serwis olejowy. Po godzinie cieszyłem sprawnym autem. Solidny mechanik - p. Robert, rzetelny właściciel p. Sławek. Polecam usługi tego...",
Sylwek , Kia sportage
"Regeneracja Turbiny , rozsądne pieniądze za dobrą robotę. Gorąco polecam",
Tomek, Audi A6
"Fajną mają stacje kontroli pojazdów w końcu diagnosta uświadomił mnie co od kilku miesięcy stukało w zawieszeniu.",
Tomasz, Renault
Witamy w 2brodetailing – miejscu, gdzie Twoje auto odzyskuje blask i elegancję! Jesteśmy pasjonatami motoryzacji, którzy zamienili swoją miłość do samochodów w sztukę.
"Pełen profesionalizm, bardzo celna i szybka diagnoza. Auto naprawione w dobrej cenie. Polecam w 100%",
Marcin W, BMW e46
"Szybko, sprawnie i na temat postawiona diagnoza i naprawa. Polecam.",
Knapik, Zafira b
Uczciwość to nie strategia biznesowa, to wybór. Można działać tak, by maksymalizować zysk, ale można też postawić na zasady i budować coś, co ma prawdziwą wartość – zaufanie. W Moto Mistrzu wierzymy, że klient wraca tam, gdzie czuje się...
"Pełen profesjonalizm , szybka diagnoza,zamówienie części , naprawa . gorąco polecam",
marow3, opel astra h 1,3 cdti
"Jedyni w Lublinie którzy podjęli się dołożenie tempomatu do bmw e46 i sobie poradzili.
Malutki minusik czas montażu. ",
Arkadiusz, BMW E46
"Bardzo Polecam!!
Na razie jedyny serwis na którym się nie zawiodłem!!
",
Kuloss
"Szybko, solidnie i w miłej atmosferze. Wymiana opon mimo szczytu sezonu przebiegła bardzo sprawnie.",
Marek, Ford Focus 1.6 benzyna 2010
Autoryzowany serwis Volvo SCANDINAVIA AUTO Lublin przy ulicy Konopnica znajduje się w Konopnicy pod Lublinem. Od 2004 roku prowadzimy jedyny w Lublinie autoryzowany salon sprzedaży i serwis mechaniczny samochodów marki Volvo. W naszej ofercie...
"Wszystko sprawnie, profesjonalnie i tanio. Polecam !",
Łukasz
"Czyszczenie klimatyzacji. Bardzo profesjonalna i miła obsługa. Polecam! ",
Olga, Ford Mondeo r. 2005
warsztat samochodowy zajmujący się naprawa wszystkimi markami samochodów. Zajmujemy się mechaniką, wymianą opon i klimatyzacją.
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam, w samochodzie czuć zapach zdechłej myszy której nie można znaleźć. Czy ozonowanie pomoże pozbyć się całkowicie fetoru czy jest to tylko rozwiązanie krótkotrwałe? Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam Agnieszka
Śmierdzi z nawiewu octem. Po włączeniu klimatyzacji nie śmierdzi. Wymieniłem filtr kabinowy niestety nie pomogło. Co może być przyczyną?
Gdy pojawiają się pierwsze upały, większość kierowców bez wahania sięga po udogodnienie, jakim jest wentylacja samochodowa. Niestety, często zdarza się, że dmuchawa wnętrza działa tylko na...
Klimatyzacja w aucie to spore udogodnienie, ale wymagające kontroli i serwisowania. Przy zachowaniu podstawowych zasad pielęgnacji może ona służyć nam długo i bez zarzutów. Trzeba jednak liczyć...
Nieprzyjemny zapach unoszący się z klimatyzacji potrafi znacznie pogorszyć komfort jazdy, jednak nie to jest najgorsze. Grzyby i drobnoustroje, które rozwijają się w tym miejscu, mogą prowadzić do...
Zaczynają się wakacje, a wraz z nimi upały i duże temperatury. Jazda samochodem bez klimatyzacji będzie prawdziwą męką, podobnie jak wejście do rozgrzanego na słońcu pojazdu. Silne promienie...