"Konkretnie , szybko i na temat. Miła obsługa, rzeczowe doradztwo. Serdecznie polecam !",
Czeez
"Naprawiam auto od długiego czasu w tym zakładzie. Praktycznie zawsze było gotowe tego samego dnia, chyba że naprawa wymagała dłuższego czasu. Pan właściciel nigdy nie naciągnął mnie na niepotrzebne koszty. Zawsze dzwoni uzgodnić naprawę, cene i w razie potrzeby proponuje alternatywne rozwiązania. Jestem bardzo zadowolona. Do tego jest bardzo...",
Karolina, Renault scenic
"Polecam. Choć naprawa przeciągnęła się w czasie jestem zadowolony. Napewno skorzystam jeżeli będzie taka potrzeba. ",
pawel, Renault Laguna coupe 20.dci
"problem był złożony i naprawa odbywała si etapami (samochod btał olej). Aby zniwelować koszty właściciel postanowił naprawiać auto etapami - na początku uszczelniacze, później pierćcienie.... na końcu głowica. finalnie auto po dłuższym czasie zostało naprawione i znów jeździ jak nowe. Serdecznie polecam!!!",
marcin, Volvo S80
"Szybko i sprawnie. Prius po naprawie uszczelki pod głowicą zyskał nowe życie. Silnik pracuje cicho i sprawnie , czuć większą moc. Polecam z całego serca. ",
Krystian, Toyota Prius
"Gorąco polecam. Szybka i fachowa obsługa. Ceny przystępne - można się dogadać ;) Części na miejscu. Wszystko tak jak powinno być.",
Szybki, Opel Meriva
"Profesjonalne podejście, jazda próbna z klientem w celu ustalenia źródła usterki w aucie, miła atmosfera i dobry kontakt z klientem. Już wiem gdzie przyjadę z moim autem gdy coś znowu będzie wymagało interwencji mechanika. Polecam!",
Piotr, Ford Focus mk2
"Polecam w 100% Super serwis jeśli chodzi o DIESLA i VOYAGERA dostępne również części do VOYAGERA ",
Voyager 2.5 TD
"Renoma i doswiadczenie...niczego wiecej nie oczekuje a to wlasnie jest mottem przewodnim w warsztacie pana Jana.Nigdy mnie nie zawiedli.",
pio, audi
"Bardzo dobry mechanik. Nie znalazlem drugiego takiego a bylem u wielu i zaden nie mogl zdiagnozowac co dzieje sie z moim mercedesem. Pojechalem na Deszczowa zostawilem na jeden dzien i chodzi jak w zegarku. Jestem bardzo zadowolony i polecam kazdemu kto ma problem z pojazdami marki mercedes. ",
Wojciech J
"Polecam ! Szybka i fachowa obsługa. Jeżdżę do nich już kilka lat i nigdy nie miałem zastrzeżeń. ",
Andrzej
"Świetny warsztat. Czy to wymiana wydechu czy inny problem, dają radę. Przyjeżdżam do nich weryfikować "zalecenia" z mniej pewnych warsztatów. I sprawdza się. Ceny naprawdę Ok.",
addie
"Cytryna wstawiona na nadkola, doły drzwi pod uszczelkami i ogólnie jedno nadkole.
Jestem bardzo zadowolony z efektu końcowego i wykonanej usługi.
Wiadomo kurz może się dostać do auta ale jest to do ogarnięcia grunt że jestem zadowolony.
Co do ceny nie mnie to oceniać czy to dużo czy mało bo totalnie się na tym nie znam.
Byłem i kilku...",
Łukasz, Citroen C4 Grand
"Auto-Naprawa" S.C. Tadeusz Banaszek Robert Banaszek
ul. Droga Męczenników Majdanka 56, Majdanek, Lublin
Firma rodzinna założona w 1971 roku. Początkowo jako niewielki warsztat rzemieślniczy, następnie wraz ze zmianą oblicza motoryzacji rozbudowany i poszerzony o nowoczesną lakiernię i mechanikę. Specjalizujemy się w kompleksowych naprawach...
"Wykonuję w tym zakładzie przeglądy okrerowe,oraz naprawy bieżące,
współpracujemy ze soba ponad dziesięc lat,nigdy nie miałem zastrzeżen do jakości wykonanych prac. ",
Grzegorz, vw transporter
"szybko i sprawnie, polecam nie tylko serwis opon ale również drobne naprawy i serwisowanie samochodu. ",
leszko, vw polo
Zapraszamy na kompleksowe usługi motoryzacyjne
"Starszy Pan bardzo dokładny i sumienny, prawdziwy fachowiec w swoim zawodzie. Zregenerował moją półoś do samochodu w ciągu niespełna jednego dnia. Bardzo polecam.",
Łukasz, Volvo V50 T5 AWD Automat
Serdecznie zapraszam do serwisu
Serwis Auto Kurowski od ponad 20 lat specjalizuje się w naprawie opon oraz mechanice i diagnostyce samochodowej. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu stale powiększamy grono zadowolonych klientów. Oferujemy Państwu szeroką gamę usług...
"polecam, zawsze znajdzie rozwiązanie",
ggg
Warsztat zlokalizowany jest na ul. Szelburg-Zarembiny 41. Jest to ulica boczna do Abramowickiej umiejscowiona dokładnie po przeciwległej stronie Izby Przyjęc szpital na ul. Abramowickiej.
"Trafiłem do nich przez znajomego. Miałem problem z głowicą. Co mi się spodobało, to nie chcieli natychmiast ściagać głowicy tylko powiedzieli, że najpierw sprawdzą bo mają takie urządzenie z płynem i jak się zabarwi płyn to znaczy że jest problem z uszczelką albo głowicą. Naprawili dobrze i mam gwarancję, w deklarowanym czasie też się wyrobili....",
Krzysztof
Koszt wykonania usługi wymiana uszczelki pod głowicą w Lublinie: od 516,67 PLN do 1.350,00 PLN
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam Mam Pegueota 206 1.4 75 Km SW benzyna 2002 Samochod rano jak odpalam to czasem lubi zgasnac i znow odpalam i jest dobrze zachowuje sie a nie raz jak by chodzi na 3 cylindrach ale jadac juz wszystko sie normuje i zero wyciekow plynu chlodniczego zero w oleju plynu korek wlewu oleju...
Witam, ubywa plynu chłodniczego w kia ceed 2008. Wymieniona zostala uszczelka pod glowica jednak plynu dalej ubywa. Pod korkiem oleju nie widac osadu. Przy odpalonym silniku nie widac rowniez bąbelkow w zbiorniku wyrownawczym. Widac delikatne kapanie po zaparkowaniu auta. Poziom oleju rowniez...
Witam,mam problem z samochodem Toyota Corolla hatchback v-vti 1.6 , rok 2002. Ostatnio jadąc na trasie właczyla mi sie kontrolka oleju ,a wzkażnik plynu chlodniczego podniosl sie do maksimum. Sprawdziłem stan oleju i byl bliski minimum. Odczekalem dwie godziny i i dolalem oleju na zimnym...
Mam mercedesa c200 kompresor z 2001 roku i musze wymienic usczelke glowicy wiem juz ze potrzeba klucza dynamometrycznego ale nie wiem gdzie znalesc zapiske ile i jak mam ustawic ten klucz tak zeby pasowal idealnie przy zamknieciu glowicy no i ogulnie jakies porady jak najlepiej to zrobic ?? Ps...