"warsztat poprostu super. jezdze tam od ponad roku i zawsze szybno ładnie i widac dokładnie zrobione ,oddają samochód w 100%czysty ",
dawid kaczmarek
"Pełen profesjonalizm polecam.wmiana rozrządu vw passat kapitalny remont silnika vw golf 6",
Piotr Adamczyk, Vw golf,vw passat
" Bardzo dobrzy fachowcy, super nowoczesny i wypasiony serwis, od Volkswagenów i Audików niema w okolicy lepszych
Bardzo miła i sprawna obsługa, mają własne części w dobrych cenach
Auto umyją i wysprzatają",
Passat
"Polecam ten warsztat. Po zakupie używanego auta zleciłem wykonanie serwisu olejowego oraz wymianę rozrządu. Konieczna była ponadto wymiana cewki i świec zapłonowych (niestety awaria auta - spadek mocy i świecący check). Serwis i naprawa wykonana bardzo szybko i sprawnie. Bez zastrzeżeń.",
Marcin, Fiat grande punto
"Po raz trzeci moje Stilo wjechało do warsztatu PABICH.Za każdym razem z inną usterką.Wszystkie naprawy wykonane profesjonalnie.W końcu warsztat do którego nie wracam z reklamacją.Przy jednej z napraw wykryta usterka o której zapomniałem poinformować.Sami wykryli zadzwonili,spytali czy robić.Cena?Sprawa subiektywna.Kolega jeździ do taniego...",
Broda, Stilo
"Bardzo profesjonalne podejście do tematu, nie boi się wyzwań. Szybka diagnoza i fachowo wykonana usługa. Więcej takich mechaników = mniej problemów z samochodem.",
tomas
"Naprawiam tam już któryś z kolei samochód i mój ojciec również, czasem potrafią naprawiać rzeczy które inni każą wymieniać "bo nie da się ich naprawić" (szczególnie droga elektronika). Nie należą niestety do tanich warsztatów ale dysponują profesjonalnym sprzętem i mega wiedzą.",
Pasacik, VW Passat
"Pełna fachowość, jakość, czas i cena wykonania......gdyby w tym kraju wszystkie firmy podchodziły do pracy i klienta jak w tym warsztacie było by lepiej i nie byłoby takiego kompostownika, jaki mamy obecnie, gorąco polecam wszystkim zainteresowanym,,mogę polecić bez obaw,,pozdrawiam :)
",
Piotrek, Fiat Punto II
"Warsztat naprawdę na wysokim poziomie, pełen profesjonalizm, bardzo mili panowie, doradzą, pomogą, nie naciągają na koszty Serdecznie polecam.
pozdrowieniami dla właściciela i pracowników :)",
Zbyszek, Opel Vectra
"Bardzo w porządku gość - szybko, dokładnie w dobrej cenie a co najważniejsze fachowo. Zdecydowanie polecam!",
fix, Scenic
"Dziekuję Dobremu Mechanikowi za polecenie tego warsztatu,sprawna obsługa polecam i w przyszłości napewno skorzystam:",
monia, Suzuki Grand Vitara
"Z czystym sumieniem POLECAM warsztat , fachowiec z najwyżej półki uczciwy ,nie naciąga na dodatkowe koszty ,możliwość z holowania samochodu , przystępne ceny ,zapisy na termin wada -dużo chętnych",
jarek, astra g 2.0
"dobra obsluga warsztat czysty robota na poziomie zadawalajacym bardzo polecam",
ANDRZEJ
"Jeździłem tam Laguną jeżdżę tam Meganka. Wszystko robione na czas po dobrej cenie. Zdarzyło sie ze chciałem cos wymienić bo zdawalo mi się ze do wymiany. Dowiedziałem sie ze wystarczyło dokręcić śrubę i nie trzeba mnie naciągać na żadne koszty. Inny mechanik pewnie by to wymienił byle zarobić. Świetne podejscie do klienta. Świetna jakość usług....",
Szymon , renault laguna renault meganw
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Dymienie z pod maski w okolicy EGR co to może oznaczać ? Czy trzeba tylko przeczyścić czy coś do wymiany ?
Problem polega na tym iż po wyczyszczeniu zaworu egr który się.otwiera oraz przepustnicy cały czas wyskakuje błąd problem egr mimo adaptacji. Co może być przyczyną?
Witam takie pytanko Renault Laguna 2 1.9 dci 2003 r. Czasem przy predkosci autostradowej 130-150 nagle wlacza sie zolta kontrolka swiec zarowych , auto traci moc na mimo zwolnienia i redukcji biegow na kazdym obroty nie wzrosna wiecej niz 2 tys. Po ponownym odpaleniu gasnie i jest wszystko...
Volvo v50 2 0 D 136KM 2005r. Bardzo nierówna praca zimnego silnika, po nagrzaniu lekkie podrygi. Po odłączenie EGR-lekkie drgania na zimnym silniku, po nagrzaniu drgania ustępują. Dobrze odpala zimny i ciepły, nie dymi.