POWRÓT

Fuh Gala Tomasz Galisz

POLECANE WARSZTATY

EKO-CAR CEBULA S.C.
******
opinie: 31

Przemysłowa 21
ruptawa, Jastrzębie-Zdrój

Wszystkie Pozytywne (0) Neutralne (0) Negatywne (3)

 • AUTOR: DATA: 2018-12-23 21:58

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Negatywny

  Niestety 20.12.18 miałem silne poczucie, że jestem tam frajerem. Pani z rejestracji nie przekazała dokładnie co jej powiedziałem i wykonali niepotrzebną usługę zbieżności kół. Ponadto właściciel wmawiał mi, że wcześniej dzwoniono do mnie, gdyż o to prosiłem. Nic takiego nie miało miejsca, mimo iż inne osoby, dodzwaniały się do mnie tego dnia. Ta pani, mechanicy, uczniowie, wszyscy mieli jakiś dziwny wzrok. Naprawiałem też nawiew na przednią szybę, gdyż nie dmuchał i wyniosło to 50zł. Nie wiem czy dużo to czy mało, może tylko go odetkali. Jednak chciałem też naprawić przełącznik poziomu dmuchawy, no ale za to wzieli by pewnie kolejne 100zł. Miałem jeszcze do nabicia klimatyzację, ale w porę się obudziłem i zabrałem wcześniej auto, bo mieliby pewnie duże pole do popisu. Dla wielu 100zł to mało, jednak dla mnie to dużo bo zarabiam najniższą krajową i mogłem wydać to na wiele innych sposobów a tu przed świętami dałem się naciąć.


  Marka/model samochodu:
  Rover 200

 • AUTOR: DATA: 2018-09-24 10:49

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Negatywny

  Tragedia. Byłem na wymianie oleju. Przy okazji chciałem skontrolować stan klocków hamulcowych i poziom oleju w skrzyni biegów. Po wymianie oleju mówiłem o pozostałych sprawach które mnie interesują. Pan miło i z uśmiechem powiedział, że zaraz się zrobi. Następnie jeszcze kilka razy musiałem wspomnieć o klockach i skrzyni biegów. Ostatecznie zapłaciłem za wymianę oleju (i tak sporo) i zrezygnowany odjechałem. Niby wymiana oleju i filtrów, a i tak nie wiem czy faktycznie zrobili to za co zapłaciłem. Ostatni raz tam byłem i Wam też odradzam korzystania z ich usług.


 • AUTOR: DATA: 2017-12-08 13:47

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Negatywny

  Omijajcie warsztat z daleka.Ceny czesci z kosmosu ,nie informują klienta ze jest coś dodatkowo uszkodzone i sami,wymieniaja częsci i każa sobie słono za to płacić.Nie chcą uznać napraw gwarancyjnych,Po 5 miesiacach z łaską przyjeli auto na naprawe gwarancyjną,powiedzieli że wlożyli nowe częsi,niestety częsci nie zostały wymienione tylko próbowali je zreperować sami.NIE POLECAM.UWAZAJCIE NA [wymoderowano].


  Marka/model samochodu:
  F

DODAJ OPINIĘ

- możliwość płatności kartą

 oszust, szuja, leber, zostajesz jego klientem a gdy przychodzi do reklamacji usługi odsyła cie do warsztatu Pabich ( niedaleko następny oszust) i obydwaj Cie osobno kasuja za jedną robotę. Odradzam jak cała pozostała społeczność Jastrzębia Zdroju. Każdy może dorzucić swoją przygodę z oszustami tych Panów. 

Podobne warsztaty


INFO

Błędne dane warsztatu?
Zgłoś aktualizację

Liczba wyświetleń: 1124

WYKONYWANE USŁUGIDarmowa aplikacja mobilna

Nasza aplikacja działa poprawnie na wszystkich platformach mobilnych.
W celu jej pobrania wystarczy przejść do wybranego sklepu.

Pobierz z App Store

Pobierz ze Sklepu Windows

Wyślij aplikację na Twój telefon

SMS-em otrzymasz link do pobrania naszej aplikacji.