"naprawa szybko i wzorowo wykonana polecam inne warsztaty nie umiały z tym poradzić z zawieszającym pływakiem",
polo, audi a6
"Bardzo w porządku gość - szybko, dokładnie w dobrej cenie a co najważniejsze fachowo. Zdecydowanie polecam!",
fix, Scenic
"jestem zadowolona:) Dla nich nie ma rzeczy niemożliwych:)",
Klientka
"Konkretnie i bez ściemy. Atrakcyjne ceny części i naprawy. Szybko i bez błagania o termin przyjęcia - wyciąga kalendarz i jest termin. Polecam",
Krzysztof D. (domel), Fiat Seicento
"dobra obsluga warsztat czysty robota na poziomie zadawalajacym bardzo polecam",
ANDRZEJ
"Serwis super naprawiałem u nich samochód po wypadku i naprawde wszystko zrobione fachowo i szybko lakier też extra mają własane lakiery i kabine naprawde polecam !!! ",
kornik, toyota
"pełny pozytyw, warsztat niepozorna,ale mechanik z najwyższej półki ,pełny profesjonalizm ,znają sie na tym co robią ,zjezdziłem okolice i każdy "mechanik" nie radZił sobie z moją usterką,wszędzie płaciłem i usterka pozostała,głupoty wciskali ,wymieniali niepotrzebne rzeczy ,tylko pod kase rasowane auto ,a za dwa dni usterka wracała,ale w...",
daniello, Ford Fiesta
dojazd od Jastrzębia zdroju: 300 metrów za skrzyżowaniem na Ruptawie po prawej stronie, wjazd od tyłu delikatesów.
"Witam. Bylam u kilku elektrykow zanim trafilam na pana Roberta. Wszyscy mowili ze DPF jest usuniety, a okazalo sie ze nie byl usuniety programowo tak jak sie nalezy. Po jego usludze moj samochod wreszcie "żyje pelnią życia". Polecam pana Roberta wszystkim! ",
kasia - chorzów, Citroen DS4
"Bardzo dobry , krôtkie terminy nie naciąga dodatkowo kosztôw .Polecam!",
Marek, Opel signum
"Gorąco polecam warsztat Mechanika Pojazdowa przy ulicy Kasztanowej 7a w Jastrzębiu Zdroju.Przyjechałam z awarią auta pan mechanik udzieli fachowej pomocy od ręki.Serdecznie pozdrawiam pana Artura i jego Szefa:-)",
Justyna, Audi
"Bardzo dobry mechanik. Zdecydowanie POLECAM !!!!!!!!",
Aneta
"Polecam wszystkim .Naprawa przebiegła szybko i sprawnie.",
Wojtek, Opel Meriva Cdti 2004
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Radio nie łapie żadnej stacji a jak już się uda to trzeszczy jakby było spięcie
W momencie próby przyspieszenia zapala się komunikat awaria wtrysku i gaśnie silnik, wtryski sprawdzone, pompa dobra, czujniki sprawne, jaka moze byc tego przyczyna mój mechanik posprawdzał wszystko i zgłupiał chodzi o espasa 4 z 2011 r. 2.0 150 km
Witam Proszę o informację gdzie się znajduje czujnik termiczny wentylatora chłodnicy w Kia Sorento 2.4 2005 r. Nie załącza wentylatora Dziękuję
Nie załącza się wyświetlacz radia w peugeot 3008 nie widać obrazu z kamery cofania
Jeśli posiadasz auto, prędzej, czy później dojdzie w nim do usterki. Czasem niewielkiej, innym razem poważnej. Samochód z reguły daje nam znak, że coś jest nie tak. Większość z nas jednak nie...