"dobra obsluga warsztat czysty robota na poziomie zadawalajacym bardzo polecam",
ANDRZEJ
"Witam postawiłem motocykl na lakierowanie, usługa wykonana szybko i solidnie ..na czas a przede wszystkim bez dodatkowych kosztów … Polecam zdecydowanie .",
Kazik, YAMAHA R6
"pełny pozytyw, warsztat niepozorna,ale mechanik z najwyższej półki ,pełny profesjonalizm ,znają sie na tym co robią ,zjezdziłem okolice i każdy "mechanik" nie radZił sobie z moją usterką,wszędzie płaciłem i usterka pozostała,głupoty wciskali ,wymieniali niepotrzebne rzeczy ,tylko pod kase rasowane auto ,a za dwa dni usterka wracała,ale w...",
daniello, Ford Fiesta
dojazd od Jastrzębia zdroju: 300 metrów za skrzyżowaniem na Ruptawie po prawej stronie, wjazd od tyłu delikatesów.
BAQ-GARAGE.PL : * Sportowe układy wydechowe * Klatki bezpieczeństwa * Przygotowanie do sportu * Modyfikacje mechaniczne * Odbudowa oldtimerów, custom * Chiptuning * Spawanie / toczenie ( alu & inox ) Partner VALVOLINE i...
"Bardzo dobry , krôtkie terminy nie naciąga dodatkowo kosztôw .Polecam!",
Marek, Opel signum
"Wszystko ok żeby wszyscy mechanicy dawali tyle serca co ten pan.",
kriistoferr, Mercedes w 202 rok 1995 C klasa diesel
ODYS BUS&TRUCK SERVICE od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 - 17:00 sobota 7:00-13:00 *godziny dostosowane do potrzeb Klienta; MOŻLIWOŚĆ DOJAZDU DO KLIENTA
"Polecam w 100 %. Już nie pierwszy raz instalowałem gaz w samochodzie ale ten warsztat wyróżnia się profesjonalizmem, podejściem do klienta i rzetelnością. W przyszłości na pewno tam wrócę. ",
Bartek , Renault Laguna 3
"Pełna fachowość, jakość, czas i cena wykonania......gdyby w tym kraju wszystkie firmy podchodziły do pracy i klienta jak w tym warsztacie było by lepiej i nie byłoby takiego kompostownika, jaki mamy obecnie, gorąco polecam wszystkim zainteresowanym,,mogę polecić bez obaw,,pozdrawiam :)
",
Piotrek, Fiat Punto II
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam posiadam Forda Mondeo mk4 2010r 2.2 TDCi auto posiada DPF.Moje pytanie jest następujące koleżanka ma FAPa i powiedziała mi że co jakiś czas musi go uzupełniać bo jest to dodatek, który miesza się z paliwem.Czy w moim Mondeo też jest taki zbiornik i ten płyn który należy uzupełnić. Bo od...
Jaki dodatek do oleju napedowego fap ,Peugeot 308sw 92km 2010?
Witam, mam kilka pytań odnośnie filtra cząstek stałych w silniku 1,6TDCI firmy PSV. Jak często trzeba dolewać tam płyn do filtra? Czy płyn EOLYS DPX 42 będzie odpowiedni? Słyszałem, że sam w sobie płyn jest strasznie drogi. Przy okazji, gdzie znajduje się zbiorniczek z tym płynem?
Pytanie odnośnie filtra FAP. Skąd będę wiedział, że należy dolać płynu Eolys? I czy każdy zwykły warsztat może mi go uzupełnić? Co jeżeli nie uzupełnię płynu?