"Pełen profesjonalizm polecam.wmiana rozrządu vw passat kapitalny remont silnika vw golf 6",
Piotr Adamczyk, Vw golf,vw passat
"Pełna fachowość, jakość, czas i cena wykonania......gdyby w tym kraju wszystkie firmy podchodziły do pracy i klienta jak w tym warsztacie było by lepiej i nie byłoby takiego kompostownika, jaki mamy obecnie, gorąco polecam wszystkim zainteresowanym,,mogę polecić bez obaw,,pozdrawiam :)
",
Piotrek, Fiat Punto II
"Naprawiam tam już któryś z kolei samochód i mój ojciec również, czasem potrafią naprawiać rzeczy które inni każą wymieniać "bo nie da się ich naprawić" (szczególnie droga elektronika). Nie należą niestety do tanich warsztatów ale dysponują profesjonalnym sprzętem i mega wiedzą.",
Pasacik, VW Passat
"Polecam ten warsztat. Po zakupie używanego auta zleciłem wykonanie serwisu olejowego oraz wymianę rozrządu. Konieczna była ponadto wymiana cewki i świec zapłonowych (niestety awaria auta - spadek mocy i świecący check). Serwis i naprawa wykonana bardzo szybko i sprawnie. Bez zastrzeżeń.",
Marcin, Fiat grande punto
"Jak najbardziej polecam,jestem bardzo zadowolony z usług Pana Marka.KONKRETY- profesjonalizm,uczciwosc,konkretne terminy,cena za wykonana usługe no i oczywiscie podejscie do klijenta,w dzisiejszych czasach gdzie dla wiekszosci ludzi liczy sie tylko kasa ,ludzie pokroju Pana Marka i jego Ojca to gatunek na wyginieciu.Z pełna odpowiedzialnosci...",
Irko, Audi A4
"Po raz trzeci moje Stilo wjechało do warsztatu PABICH.Za każdym razem z inną usterką.Wszystkie naprawy wykonane profesjonalnie.W końcu warsztat do którego nie wracam z reklamacją.Przy jednej z napraw wykryta usterka o której zapomniałem poinformować.Sami wykryli zadzwonili,spytali czy robić.Cena?Sprawa subiektywna.Kolega jeździ do taniego...",
Broda, Stilo
"warsztat poprostu super. jezdze tam od ponad roku i zawsze szybno ładnie i widac dokładnie zrobione ,oddają samochód w 100%czysty ",
dawid kaczmarek
"Aut jest coraz to Więcej , ale takiego Serwisu Nigdzie więcej nie znajdziecie . Profesjonalny sprzęt wysokiej klasy , Mechanicy wyszkoleni mają pojęcie co robią i o czym mówią . Obsługa miła , czysto miło i przyjemnie naprawdę polecam ten Serwis . Dla mnie Najlepsi .",
Tomek, BMW
"Warsztat naprawdę na wysokim poziomie, pełen profesjonalizm, bardzo mili panowie, doradzą, pomogą, nie naciągają na koszty Serdecznie polecam.
pozdrowieniami dla właściciela i pracowników :)",
Zbyszek, Opel Vectra
"Bardzo w porządku gość - szybko, dokładnie w dobrej cenie a co najważniejsze fachowo. Zdecydowanie polecam!",
fix, Scenic
"Fachowiec w swojej branży - moim zdaniem najlepszy w Jastrzębiu. ",
Jerry, Audi , Fiat
"Stara, dobra szkoła rzetelności i zaangażowania. Czysto na warsztacie. Mankamentem może być brak dostępu do komputera serwisowego.
Mechanik słucha co się do niego mówi(rzadko spotykane dzisiaj) i przedstawia swoje argumenty. Przyjazne ceny usług.
Nie powinienem polecać zbyt mocno bo znowu się nie dopcham :)...",
klawygosc, Toyota
"dobra obsluga warsztat czysty robota na poziomie zadawalajacym bardzo polecam",
ANDRZEJ
"Serwis super naprawiałem u nich samochód po wypadku i naprawde wszystko zrobione fachowo i szybko lakier też extra mają własane lakiery i kabine naprawde polecam !!! ",
kornik, toyota
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Dymienie z pod maski w okolicy EGR co to może oznaczać ? Czy trzeba tylko przeczyścić czy coś do wymiany ?
Problem polega na tym iż po wyczyszczeniu zaworu egr który się.otwiera oraz przepustnicy cały czas wyskakuje błąd problem egr mimo adaptacji. Co może być przyczyną?
Witam takie pytanko Renault Laguna 2 1.9 dci 2003 r. Czasem przy predkosci autostradowej 130-150 nagle wlacza sie zolta kontrolka swiec zarowych , auto traci moc na mimo zwolnienia i redukcji biegow na kazdym obroty nie wzrosna wiecej niz 2 tys. Po ponownym odpaleniu gasnie i jest wszystko...
Volvo v50 2 0 D 136KM 2005r. Bardzo nierówna praca zimnego silnika, po nagrzaniu lekkie podrygi. Po odłączenie EGR-lekkie drgania na zimnym silniku, po nagrzaniu drgania ustępują. Dobrze odpala zimny i ciepły, nie dymi.