"dobry mechanik zna sie na rzeczy niedrogi ",
rob, renault megane
"Po raz trzeci moje Stilo wjechało do warsztatu PABICH.Za każdym razem z inną usterką.Wszystkie naprawy wykonane profesjonalnie.W końcu warsztat do którego nie wracam z reklamacją.Przy jednej z napraw wykryta usterka o której zapomniałem poinformować.Sami wykryli zadzwonili,spytali czy robić.Cena?Sprawa subiektywna.Kolega jeździ do taniego...",
Broda, Stilo
"Miałem nietypowa usterke w swoim samochodzie,wywalalo mi co kilka,kilkanascie km blad ubogiej mieszanki.Moi mechanicy przekopali caly samochod,stwierdzili ze wszystko jest ok i się poddali.Jezdzilem tak miesiąc i postanowiłem sprobowac w bosch-service.Oddalem go we wtorek,odebralem w srode.
Koniec wywalania bledow,silniczek caly czas równo...",
Artur , vw lupo 1.4 16V
"Pełna fachowość, jakość, czas i cena wykonania......gdyby w tym kraju wszystkie firmy podchodziły do pracy i klienta jak w tym warsztacie było by lepiej i nie byłoby takiego kompostownika, jaki mamy obecnie, gorąco polecam wszystkim zainteresowanym,,mogę polecić bez obaw,,pozdrawiam :)
",
Piotrek, Fiat Punto II
"Polecam w 100 %. Już nie pierwszy raz instalowałem gaz w samochodzie ale ten warsztat wyróżnia się profesjonalizmem, podejściem do klienta i rzetelnością. W przyszłości na pewno tam wrócę. ",
Bartek , Renault Laguna 3
"Skorzystałem z usług warsztatu i nie zawiodłem się.Naprawa wykonana szybko,solidnie,niekosztownie.Gorąco polecam ",
Kamil, Mercedes
"warsztat poprostu super. jezdze tam od ponad roku i zawsze szybno ładnie i widac dokładnie zrobione ,oddają samochód w 100%czysty ",
dawid kaczmarek
"Pełen profesjonalizm polecam.wmiana rozrządu vw passat kapitalny remont silnika vw golf 6",
Piotr Adamczyk, Vw golf,vw passat
"Polecam ten warsztat. Po zakupie używanego auta zleciłem wykonanie serwisu olejowego oraz wymianę rozrządu. Konieczna była ponadto wymiana cewki i świec zapłonowych (niestety awaria auta - spadek mocy i świecący check). Serwis i naprawa wykonana bardzo szybko i sprawnie. Bez zastrzeżeń.",
Marcin, Fiat grande punto
"Bardzo dobry mechanik. Jeden z lepszych w okolicy. Jeżdżę do Niego od 10 lat. Polecam. Miła i fachowa obsługa.",
ARTUR
"Konkretna, szybka diagnoza usterki. Szybki czas naprawy, na drugi dzień auto było gotowe do odbioru. Mechanik z prawdziwego zdarzenia. Bez owijania w bawełnę i bez żadnego naciągania, jak to niektórzy dzisiaj mają w zwyczaju. Szczerze polecam.",
Opel Omega
"jestem zadowolona:) Dla nich nie ma rzeczy niemożliwych:)",
Klientka
"Bardzo rzetelny mechanik.Wysoka kultura osobista połączona z fachowością i uczciwością. Zero ściemniania przy lokalizacji usterki - naprawa bez niedoróbek . POLECAM!!!!",
Wiśniewski M., Opel Omega ; Audi A38P
"dobra obsluga warsztat czysty robota na poziomie zadawalajacym bardzo polecam",
ANDRZEJ
"Polecam bardzo warsztat znaja sie na żeczy i obsługa miła i dobrzy fachowcy naprawiałem tam i mechanike i powypadkowe wszystko super auto wymyte i czyste
i czesci w super cenach oraz usługi oraz szybko i sprawnie bardzo polecam!",
mieciu, ford
"pełny pozytyw, warsztat niepozorna,ale mechanik z najwyższej półki ,pełny profesjonalizm ,znają sie na tym co robią ,zjezdziłem okolice i każdy "mechanik" nie radZił sobie z moją usterką,wszędzie płaciłem i usterka pozostała,głupoty wciskali ,wymieniali niepotrzebne rzeczy ,tylko pod kase rasowane auto ,a za dwa dni usterka wracała,ale w...",
daniello, Ford Fiesta
"Jak dla mnie niema lebszego warsztatu w Jastrzębiu ",
sylwek80, VW Passat b6
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam serdecznie mam pytanko czy pompa paliwa od audi a4 1.9 tdi 90km będzie pasować do audi a4 1.9 tdi 110km
Gdzie znajduje się elektryczna pompa paliwa ? Ford mondeo mk3 2002r. 2.0 Tdci
Dzień dobry. Mam problem, ponieważ od jakiegoś czasu jak jade (najczęśniej jak dodaje gazu) rzuca mi całym autem jakby się dusił wcześniej tylko na czwórce jak miałem za małą prędkość a teraz na każdym biegu a jak dodam tego gazu za dużo to mi się wydaje że coś w nim zaraz eksploduje. Auto...
Auto podczas jazdy zgasło i już nie odpaliło. Metoda prób i błędów doszedłem do pompki paliwa w baku i tu jest problem, niema zasilania w tej pomoce. Oczywiście bezpieczniki sprawdzone. Wyczerpałem pomysły co się stało. Będę wdzięczny za pomoc.
Nierówna praca silnika na wolnych obrotach z pewnością jest frustrująca, ale poza tym może prowadzić do poważnych usterek. Za ciężką i nierówną pracę odpowiadać mogą niedrożne wtryskiwacze paliwa,...