"Właścicielka warsztatu poprosiła mnie o umieszczenie w internecie opinii o
usłudze.
Z największą przyjemnością mogę napisać, że w 10O% polecam.
Warsztat wyprowadził moją szkodę z sytuacji beznadziejnej. Oto moja historia.
Szkoda powstała w Chorwacji z polisy AC, suma ubezpieczenia 24896zł.
Osobiście ją zgłosiłem - wszystkim ...",
Michał, Toyota Auris
Zapraszamy do skorzystania z naszych usług
Zakład blacharstwa i lakiernictwa AUTOKOŁODZIEJCZYK specjalizuje się w naprawach blacharskich i lakierniczych wszystkich marek samochodów.
Zapraszam do kontaktu
"Od 6 albo 7 lat jeżdżę do tych mechaników i są naprawdę solidni. Nie sugerują wymian podzespołów które wymiany nie wymagają, . Są bardzo konkurencyjni cenowo i zawsze trafnie określają co jest nie tak.",
SebOOl
Otwarte od 8-17, chyba że umówimy sie telefonicznie w innych porach. Pracujemy tylko na najlepszych produktach i tak długo aż uzyskamy umówiony efekt ;)
"Bardzo polecam Pana Krzysztofa. Korzystam z jego usług od ponad dwóch lat, jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Wykonuje wszelkie naprawy solidnie, niezbyt drogo i terminowo. ",
JarekCh113, Renault Scenic
"Ostatnio woze dzieci do szkoly i siedzenia a szczegolnie kanapa wygladala tragicznie. Pan Mariusz wyczyscil mi tapicerke oraz ja zaimpregnowal. Naprawde fajna sprawa. ",
mlody, Touareg
Zajmujemy się całkowitą mechaniką pojazdową oraz blacharstwem i lakiernictwem. Wykonujemy pełną diagnostykę oraz naprawę samochodów wszystkich marek. Od marca uruchamiamy serwis klimatyzacji. Mamy 3 stanowiska mechaniczne, komorę lakierniczą i 5...
"Rewelacja pod każdym względem. Po przygodach z wieloma mechanikami w Kielcach trafiłem na Pana Zbyszka. Diagnoza postawiona szybko i trafnie, naprawa również bardzo szybka. Komentarz wystawiam po kilku miesiącach od naprawy, więc mogę z perspektywy czasu potwierdzić dobrą jakość elementów i montażu.",
To Ja, Ford Focus
Dbamy nie tylko o profesjonalną naprawę samochodu, ale również o zaufanie i satysfakcję Klienta. Zadowolenie z wykonanej naprawy auta jest dla nas bardzo ważne i staramy się je zapewnić każdego dnia. Sprawny i niezawodny samochód jest podstawą...
"Mega zadowolony.Perfekcyjne podejście zarówno do klienta jak i do usługi .Super komunikacja między stronami .Miło że jesteście rzetelnym serwisem który pomaga a nie naciąga na koszty. Kolejny serwis na pewno w waszej firmie . Dziękuje .",
Mirosław Kowalczyk, Mercedes w 204