"Bardzo dobry mechanik. Jeden z lepszych w okolicy. Jeżdżę do Niego od 10 lat. Polecam. Miła i fachowa obsługa.",
ARTUR
"Bardzo w porządku gość - szybko, dokładnie w dobrej cenie a co najważniejsze fachowo. Zdecydowanie polecam!",
fix, Scenic
"jestem zadowolona:) Dla nich nie ma rzeczy niemożliwych:)",
Klientka
"Dobry i rzetelny MECHANIK!!! Naprawy tanie jeżdżę juz 10 LAT i jestem zadowolony z FACHOWCA ",
Bugi, Tico,clio,vectraB, volkswagen passat
"dobra obsluga warsztat czysty robota na poziomie zadawalajacym bardzo polecam",
ANDRZEJ
"Serwis super naprawiałem u nich samochód po wypadku i naprawde wszystko zrobione fachowo i szybko lakier też extra mają własane lakiery i kabine naprawde polecam !!! ",
kornik, toyota
"pełny pozytyw, warsztat niepozorna,ale mechanik z najwyższej półki ,pełny profesjonalizm ,znają sie na tym co robią ,zjezdziłem okolice i każdy "mechanik" nie radZił sobie z moją usterką,wszędzie płaciłem i usterka pozostała,głupoty wciskali ,wymieniali niepotrzebne rzeczy ,tylko pod kase rasowane auto ,a za dwa dni usterka wracała,ale w...",
daniello, Ford Fiesta
dojazd od Jastrzębia zdroju: 300 metrów za skrzyżowaniem na Ruptawie po prawej stronie, wjazd od tyłu delikatesów.
"Szybko, fachowo naprawdę godny polecenia. Jak jest problem jedziemy z autami tylko do niego. ",
Małgorzata, Ford Mondeo, Alfa Romeo
"Bardzo dobry , krôtkie terminy nie naciąga dodatkowo kosztôw .Polecam!",
Marek, Opel signum
"Wszystko ok żeby wszyscy mechanicy dawali tyle serca co ten pan.",
kriistoferr, Mercedes w 202 rok 1995 C klasa diesel
"Pełen profesjonalizm polecam.wmiana rozrządu vw passat kapitalny remont silnika vw golf 6",
Piotr Adamczyk, Vw golf,vw passat
"Polecam ten warsztat. Po zakupie używanego auta zleciłem wykonanie serwisu olejowego oraz wymianę rozrządu. Konieczna była ponadto wymiana cewki i świec zapłonowych (niestety awaria auta - spadek mocy i świecący check). Serwis i naprawa wykonana bardzo szybko i sprawnie. Bez zastrzeżeń.",
Marcin, Fiat grande punto
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Xenon nie swieci. Led działa, kierunek działa oraz światła mijania. Jedynie Xenon nie świeci. Raz coś tam mrugał na wybojach a teraz już zdechło na amen.
Witam serdecznie. Mam problem ze światłami drogowymi. Jest to Peugeot 508 SW 2.0 HDI z 2012r. Swiatła to xenon i LEd. Po włączeniu kontrolka się zaświeca jakiś przekażnik pod maską słychać że reaguje i to tyle. Światła drogowe się nie załączają, bezpieczniki są dobre. Co mogę jeszcze sprawdzić w...
Peugeot 3008 1.6 diesel bixenon po wymianie spalonych żarników xenonowych przestały działać światła skrętne regulacja góra dół działa bez problemu a do tego wiązka świetlna rozjechała się na boki
Witam mam i to nie mały problem kupiłem pasata B.6 2.0 problem polega na tym ze zaczęły się przepalac bixeny A do tego przetwornice, byłem u mechanika wymienił na nowe działało ok miesiąca i odnowa zaczynają mrugać no i z czasem odnowa, wymieniłem już 3 razy koszt jednej przetwornicy to...