"Polecam wszystkim .Naprawa przebiegła szybko i sprawnie.",
Wojtek, Opel Meriva Cdti 2004
"Do warsztatu trafiłam poprzez przypadkowego klienta ze sklepu motoryzacyjnego , który podał mi nr tel.i polecił pana Marka.Ponieważ mówił w samych superlatywach miałam wątpliwości, ale zaryzykowałam i bardzo,bardzo jestem zadowolona. W ciągu kilku godzin usterka usunięta , okazała się na szczęście drobna ale ciężka do zdiagnozowania i tu...",
BARBARA, FORD MONDEO
"Pełna fachowość, jakość, czas i cena wykonania......gdyby w tym kraju wszystkie firmy podchodziły do pracy i klienta jak w tym warsztacie było by lepiej i nie byłoby takiego kompostownika, jaki mamy obecnie, gorąco polecam wszystkim zainteresowanym,,mogę polecić bez obaw,,pozdrawiam :)
",
Piotrek, Fiat Punto II
"Oceniam warsztat i usługi wykonywane przez Pana Przemysława i Jego zespół na bardzo wysokim poziomie. Kilkukrotnie miałem okazję korzystać z usług i nigdy nie słyszałem "nie da się", "to będzie bardzo trudne", wręcz przeciwnie. Nie ma naciągania na niepotrzebne koszty - kiedy coś nie jest najważniejsze, odsuwane jest uczciwie na bok. Szacunek i...",
Mariusz, Opel Insignia
"Po raz trzeci moje Stilo wjechało do warsztatu PABICH.Za każdym razem z inną usterką.Wszystkie naprawy wykonane profesjonalnie.W końcu warsztat do którego nie wracam z reklamacją.Przy jednej z napraw wykryta usterka o której zapomniałem poinformować.Sami wykryli zadzwonili,spytali czy robić.Cena?Sprawa subiektywna.Kolega jeździ do taniego...",
Broda, Stilo
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Xenon nie swieci. Led działa, kierunek działa oraz światła mijania. Jedynie Xenon nie świeci. Raz coś tam mrugał na wybojach a teraz już zdechło na amen.
Witam serdecznie. Mam problem ze światłami drogowymi. Jest to Peugeot 508 SW 2.0 HDI z 2012r. Swiatła to xenon i LEd. Po włączeniu kontrolka się zaświeca jakiś przekażnik pod maską słychać że reaguje i to tyle. Światła drogowe się nie załączają, bezpieczniki są dobre. Co mogę jeszcze sprawdzić w...
Peugeot 3008 1.6 diesel bixenon po wymianie spalonych żarników xenonowych przestały działać światła skrętne regulacja góra dół działa bez problemu a do tego wiązka świetlna rozjechała się na boki
Witam mam i to nie mały problem kupiłem pasata B.6 2.0 problem polega na tym ze zaczęły się przepalac bixeny A do tego przetwornice, byłem u mechanika wymienił na nowe działało ok miesiąca i odnowa zaczynają mrugać no i z czasem odnowa, wymieniłem już 3 razy koszt jednej przetwornicy to...