"Wszystko w porządku, diagnoza celna, naprawa całkiem sprawna, polecam",
Krzysiek, peugeot 206
"Serdecznie polecam tego mechanika. Fachowiec i entuzjasta jakich mało, nie owija w bawełnę, nie czaruje i nie jest tzw "wymieniaczem"... nie naciąga i nie opowiada bajek pt. "... że żaba ma sierść...." pełen profesjonalizm i kompetencja pod każdym względem. POLECAM każdemu kto ma problem z silnikiem w swoim samochodzie. Dodam, że miałem to...",
dudek, RENAULT CLIO 1.2 16V
"Mój Citroen C5 w pewnym momencie stał się okropnie paliwożerny a co gorsze stracił zupełnie moc. Zostawiłem najpierw auto w moim zaprzyjaźnionym warsztacie, niestety usterki nie udało się wyeliminować a problem tylko się pogłębił. Samochód pojechał do kolejnego "specjalistycznego" serwisu, po tygodniu oczekiwania w aucie nie zostało zrobione...",
Robert, Citroen C5
"Bardzo fachowo i konkretnie wykonana naprawa. Usuniete zostaly wycieki oleju z okolic silnika oraz skrzypienie zawieszenia z czym poprzedni mechanicy nie mogli sobie poradzic w tym modelu. Polecam",
mrm, chevrolet aveo
"Stosunek ceny do jakości bardzo dobry , wszystko w jak największym porządku, bardzo dobry kontakt z klientem . Co do jakości usługi na razie 100 % zadowolenia, chociaż samochód dopiero co odebrałem więc zobaczymy jak będzie dalej ",
oskarro, Audi A6 C6
"zadowolony jestem w 100%,szybka diagnoza,części od ręki.młodzi fachowcy,a do tego lubią beemki:)jak najbardziej polecam warsztat ,,Na Górce"",
lovelas
"Profesjonalne podejście do klienta, każda decyzja negocjowana przez telefon. W przypadku zauważenia dodatkowych części do wymiany szybka wycena kosztów. Usługa wykonana bardzo szybko. Polecam ",
iwan07, Audi A4 b5
"Szybko zdiagnozowana usterka, naprawa wykonana w umówionym terminie bez dodatkowych ukrytych kosztów. Cena usługi zadowalająco niska! Polecam! ",
Justyna
"Bardzo miła obsługa. Czas wykonania usługi-od ręki. Zdecydowanie polecam. ",
Jacek, Skoda Octavia
"Wymiana łączników stabilizatora i tulei tylnych przedniego wahacza w Toyocie Corolli kombi z 2004 roku. Szybko, bezproblemowo i za rozsądne pieniadze. Polecam ten warsztat. ",
Michał , Toyota Corolla E12
"Zdecydowane polecam ten warsztat! Fachowa obsługa oraz trafna diagnoza. Doskonały kontakt z klientem. Pan Bogusław informował mnie o każdych dodatkowych kosztach związanych z naprawą, zero naciągania. Widać, że zna się na rzeczy.",
Kuba, Audi A3
"Tanio i na czas ,usługa zgodna z zamówieniem wykonana perfekcyjnie ",
Marek, Toyota Corolla 1,6 benzyna 2014
"Naprawdę szybko, tanio,solidnie. Fachowcy pod każdym względem.",
Tomasz
"Na Głębokiej byłem na wymianie wahacza i cylinderków w bębnach. 50zł za wymianę 1 cylinderka to nie jest tanio, a mimo że mieli wyjęte okładziny i ściągnięty bęben to gdybym chciał je zmienić to musiałbym zapłacić dodatkowo! Bez sensu. Na plus nie liczyli za wymianę płynu hamulcowego z tyłu tylko 20zł za przód. Ceny takie sobie, ale mieli na...",
Paweł
"Polecam :) fordzik naprawiony profesjonalny jestem mega zadowolony, ceny idealne jak jakość warsztatu, czyściutko oraz elegancko. :)",
KarolST, Ford focus St
"Już kilkakrotnie korzystałem z usług tego serwisu i polecam wszystkim, którzy chcą mieć sprawne auto. W tym warsztacie jestem zawsze miło obsługiwany, każda naprawa bądź serwis jest ze mną szczegółowo omawiana.Warto wspomnieć,że jest tu jasność kosztów, które mam ponieść a ceny usług są korzystne dla klienta. Ten serwis poleciłem już wielu moim...",
Andrzej, Honda CRV
"Wszystko sprawnie i szybko. Termin zarezerwowany na stronie. ",
Jack, Renault Scenic 2011
"Terminowo, dokładnie, przyjaźnie, cierpliwie, niezbyt drogo wykonywane serwisy i naprawy samochodów marki Toyota. Znam firmę od 5 lat; gorąco polecam",
ewa
"Wymiana uszczelki pod głowicą wszystko extra zrobione!! przyczym inne warsztaty sugerowały wyjęcie silnika bo inaczej się nie da zrobić koszt około 2000 tyś złotych .A w tym warsztacie obyło się bez wyjmowania silnika zrobili naprawdę dobrą robotę polecam wszystkim!!!!",
Ryszard Kosidło, Renault Espace 3
"Wszystko super szybko i w miarę normalnych cenach. Zrobiony przegląd, problem z wahaczem od razu naprawiony na miejscu z diagnostyką. Jak najbardziej polecam pełen profesjonalizm. ",
Robert, Opel Vectra
Nasz warsztat oferuje usługi w zakresie: -Mechaniki pojazdowej- Naprawy bieżące - gruntowne -Obsługę, naprawę i konserwację klimatyzacji (już od 79zł) wraz z Ozonowaniem wnętrza -Wulkanizację -Diagnostykę komputerową -Pranie tapicerki...
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "Sebuś" Sebastian Szymański
Biernata z Lublina 10, Abramowice, Lublin
Dojazd: od Kunickiego skrzyżowanie z Kraszewskiego, na czwarte skrzyżowanie na tej ulicy to Biernata z Lublina. Szyld AUTO - SERWIS.- niebieski na ogrodzeniu ,wykonuje naprawy drobne u klienta,sprzedaż części i akcesoriów Godziny...
warsztat samochodowy zajmujący się naprawa wszystkimi markami samochodów. Zajmujemy się mechaniką, wymianą opon i klimatyzacją.
Koszt wykonania usługi wymiana uszczelki pod głowicą w Lublinie: od 516,67 PLN do 1.350,00 PLN
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam Mam Pegueota 206 1.4 75 Km SW benzyna 2002 Samochod rano jak odpalam to czasem lubi zgasnac i znow odpalam i jest dobrze zachowuje sie a nie raz jak by chodzi na 3 cylindrach ale jadac juz wszystko sie normuje i zero wyciekow plynu chlodniczego zero w oleju plynu korek wlewu oleju...
Witam, ubywa plynu chłodniczego w kia ceed 2008. Wymieniona zostala uszczelka pod glowica jednak plynu dalej ubywa. Pod korkiem oleju nie widac osadu. Przy odpalonym silniku nie widac rowniez bąbelkow w zbiorniku wyrownawczym. Widac delikatne kapanie po zaparkowaniu auta. Poziom oleju rowniez...
Witam,mam problem z samochodem Toyota Corolla hatchback v-vti 1.6 , rok 2002. Ostatnio jadąc na trasie właczyla mi sie kontrolka oleju ,a wzkażnik plynu chlodniczego podniosl sie do maksimum. Sprawdziłem stan oleju i byl bliski minimum. Odczekalem dwie godziny i i dolalem oleju na zimnym...
Mam mercedesa c200 kompresor z 2001 roku i musze wymienic usczelke glowicy wiem juz ze potrzeba klucza dynamometrycznego ale nie wiem gdzie znalesc zapiske ile i jak mam ustawic ten klucz tak zeby pasowal idealnie przy zamknieciu glowicy no i ogulnie jakies porady jak najlepiej to zrobic ?? Ps...