"Personel naprawdę profesjonalny godny polecenia trudno teraz o takich mechaników. Niestety jak w poprzednim komentarzu nie wszystko zrobią od reki trzeba się umawiać ale warto poczekać te dwa trzy dni gdyż mamy pewność rzetelnego wykonania naprawy.",
zibilbn
"Mają najlepszą stację diagnostyczną w Lublinie. Dokładnie i szybko potrafią namierzyć usterkę i sprawnie ją wyeliminować. Wiem coś o tym bo nie raz mi już pomogli.",
Avogadro, VW
"Uprzejmie, profesjonalnie, szybko i chyba wszystko dobrze bo działa.",
Rafał, Seat Ibiza 1.2 TSI 2011
"Podoba mi się to miejsce jest bardzo profesjonalnie zorganizowane, nowoczesne bardzo dobre wyposażenie to ważne jak przyjeżdża się z nowszym samochodem. Mechanicy zaangażowani imponują wiedzą i doświadczeniem zdecydowałem się tutaj wykonać przegląd przed wyjazdem na zimowy urlop. Przebiegł bardzo rzetelnie Panowie pozaglądali wszędzie zwrócili...",
Grzegorz P.
"Odkąd posiadam moją VIKI tj. od 6 lat, wszystkie naprawy wykonuję w tym serwisie. Uważam, że jeśli chodzi o naprawy blacharsko-lakiernicze to nie ma im równych na wschód od Wisły ;)) Pełna profeska...Do niedawna zajmowali się także naprawami mechanicznym ale czasowo ograniczyli tą część działalności z uwagi na rozbudowanie serwisu...",
vectomek
"Polecam jak najbardziej, wszytko szybko tanio i wygodnie. Tlumnik pospawany jak nalezy olej wymieniony odma wyczyszczona w niespelna 2,5 h. ",
Gelo, Vw Goof
"Super warsztat, szybka i sprawna naprawa. Polecam. ",
Szogun, Audi
"Jako jeden z dziewięciu warsztatów, p. Lemieszko zainteresował się usterką oświetlenia w moim aucie. Nie było problemem z pozyskaniem potrzebnych podzespołów. Profesjonalizm i kultura obsługi to atuty tego Zakładu. Naprawdę polecam.",
Kazimierz, Volkswagen Transporter
"Wymiana opon wykonana szybko i fachowo. Wszystkie prace wykonywane są dokładnie na czas",
Andrzej , Kia Sportage 1,7 disel 2018
"Bardzo dobry zakład, fachowy montaż, szybka realizacja.",
norbert
"W tym warsztacie naprawiałam samochód Mazdę 3, uważam że wykonana usługa była bez zarzutu, ceny niskie, miło i fachowo. Właściciel doradził i nie naciągał. Auto zostało pomalowane idealnie, blacharka też wykonana bardzo dobrze (opinia męża). Uważam, że warsztat jest godny polecenia. ",
Małgorzata, Mazda 3
"Pełen profesionalizm, bardzo celna i szybka diagnoza. Auto naprawione w dobrej cenie. Polecam w 100%",
Marcin W, BMW e46
"Bardzo dobrze jakościowo wykonana usługa, dziękuję Panu Krzysiowi, że jest tak wspaniałym mechanikiem i każdy samochód potrafi doprowadzić do perfekcji.
NAJLEPSZY MECHANIK W POLSCE!!!",
lekarka, vw polo
"Przyjeżdżam tu od 13 lat i jestem bardzo zadowolony z usług i terminowego wykonania i cenowo też( przez ten kryzys,covid i Putina, wszystko stanęło na głowie. Ale firma jest bardzo w porzo",
Bogdan bijak
"Krótko mówiąc naprawdę godny polecenia serwis!!! Terminowość, rzetelność, miła obsługa. Zna się na rzeczy!
POLECAM !!!",
BoGu, WV VENTO_GLX
"Regeneracja wtryskiwaczy przebiegla pomyślnie. Wszystko działa jak należy ",
Piotr, Audi
Teraz 20 litrow LPG GRATIS lub inny upominek
"Zależało mi na szybkiej naprawie a konkretnie na usunięciu wycieku oleju spod pokrywy silnika. Spytałem właściciela, czy w drodze wyjątku naprawi mi szybko usterkę, ponieważ za kilka dni mieliśmy wyjechać z rodziną na wakacje. Ten polecił pracownikowi zająć się tematem. Samochód zostawiłem w piątek. Odebrałem następnego dnia w sobotę i w...",
Rafał, Opel Astra H 1.4 90KM
"Citroen c5! Zawieszenie wymienione bardzo szybko i co ważne w dobrej cenie! ",
Michał, Citroen c5
Części do samochodów japońskich i koreańskich. Specjalizacja naprawa samochodów japońskich.
Autoryzowany dealer, serwis Fiat.
"Zdecydowanie nie zgadzam sie z opinia ,ze to marny fachowiec. Wydaje mi sie ,ze ktos robi mu koło tyłka.Z tego co widziałem , gość zaklada na siedzenia pokrowce napewno nie brudzi siedzen i co jak co ale kabli nie poskrecalby ot tak.
Do Waldka- nie marny mechanik tylko specjalista od elektroniki jakich mało.",
klient, Audi
Koszt wykonania usługi wymiana uszczelki pod głowicą w Lublinie: od 516,67 PLN do 1.350,00 PLN
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam Mam Pegueota 206 1.4 75 Km SW benzyna 2002 Samochod rano jak odpalam to czasem lubi zgasnac i znow odpalam i jest dobrze zachowuje sie a nie raz jak by chodzi na 3 cylindrach ale jadac juz wszystko sie normuje i zero wyciekow plynu chlodniczego zero w oleju plynu korek wlewu oleju...
Witam, ubywa plynu chłodniczego w kia ceed 2008. Wymieniona zostala uszczelka pod glowica jednak plynu dalej ubywa. Pod korkiem oleju nie widac osadu. Przy odpalonym silniku nie widac rowniez bąbelkow w zbiorniku wyrownawczym. Widac delikatne kapanie po zaparkowaniu auta. Poziom oleju rowniez...
Witam,mam problem z samochodem Toyota Corolla hatchback v-vti 1.6 , rok 2002. Ostatnio jadąc na trasie właczyla mi sie kontrolka oleju ,a wzkażnik plynu chlodniczego podniosl sie do maksimum. Sprawdziłem stan oleju i byl bliski minimum. Odczekalem dwie godziny i i dolalem oleju na zimnym...
Mam mercedesa c200 kompresor z 2001 roku i musze wymienic usczelke glowicy wiem juz ze potrzeba klucza dynamometrycznego ale nie wiem gdzie znalesc zapiske ile i jak mam ustawic ten klucz tak zeby pasowal idealnie przy zamknieciu glowicy no i ogulnie jakies porady jak najlepiej to zrobic ?? Ps...