"Super jakość usługi. Nie chciałem dawać opinii od razu na wypadek gdyby coś miało się dziać z samochodem w ciągu pierwszych dni od wrócenia na drogę (zdarza się wyjechać w super stanie, a potem się okazuje, że tylko wyczyszczony problem z komputera, kontrolka na chwilę gaśnie, ale zaraz wraca, gdzieś indziej tego doświadczyłem i wolałem, żeby...",
Maciej, Mazda 2
"Obsługa w serwisie profesjonalna, dobre podejście do klienta. Diagnostyka komputerowa zrobiona dokładnie i szybko. ",
Artur, Mercedes-Benz Klasa C
"ID 33817
W dniu wczorajszym korzystałem z usługi tegoż zakładu.
Bardzo miła ,fachowa obsługa polecam korzystanie z tego serwisu.
",
jan sasiak, opel insygnia
"Po walce z silnikiem który palił olej i wizytach z tym problemem w różnych warsztatach w Gdańsku i wydaniu kilku tysięcy łącznie na wymianę chyba wszystkiego co się dało przy silniku problem powracał. Kolega polecił mi warsztat w Rumi i okazało się że było warto mimo że daleko. Rafał, chyba główny mechanik, nic nie obiecywał tylko powiedział że...",
Grzegorz, VW Polo
"Najlepszy mechanik jakiego spotkałem!
Szybka diagnoza i profesjonalna naprawa!
Polecam !!!",
Andrzej75, MAZDA CX7
"Bardzo dokładny serwis i doradztwo. Na pewno wrócę. ",
Nowy klient, Chevrolet Cruze 1.8 benzyna 2012
"Opinię wystawiam na prośbę warsztatu. Z dotychczasowych usług - przeglądów i napraw jestem zadowolony, brak zastrzeżeń. Serwisuję tutaj swoje auta od kilku lat, a chodzi o Suzuki Grand Vitara 2.0 2009 i Mazda 2 1.4 2006. O kosztach i czasie byłem zawsze informowany na początku lub telefonicznie więc miałem możliwość rezygnacji z naprawy i...",
Piotr, Suzuki Grand Vitara
"Zakładałem tam instalację gazową latem zeszłego roku, jak narazie odpukać chodzi jak brzytwa. Więc nie zgadzam się z przedmówcami. Panowie bardzo mili i pomocni- zresztą dwa Michały, pozdrawiam, Paweł z Hondy Accord.",
Paweł Accord
Zapraszamy na wymianę opon, bez kolejek, szybko, tanio. Znajdujemy sie na ul. Sobieskiego 22 w Rumi, po tej samej stronie ulicy co Galeria Rumia, tuż za stacja Mila. Zapraszamy!
"Wszystko na plus. Kontakt, cena i miły Pan mechanik",
Dorota, Citroen C4 1.6 hdi
Warsztat powstał w 1989 roku. Od początku profil firmy był nastawiony na obsługę i naprawy samochodów użytkowych, dostawczych i ciężarowych.Wykonujemy naprawy mechaniczne, obsługi bieżące, przeglądy podstawowe i przeglądy główne. Obsługujemy...
"Mazda 6 GY 2.0 benzyna 147 koni, wymiana oleju w silniku, filtrow, serwis klimatyzacji, wymiana 2 wahaczy przod dolny- tylne, zapieczone zaciski- czysczenie, opinia bardzo pozytywna za wykonanane uslugi , koszt czesci i naprawy, polecam p. Macieja ( SETCAR), wczesniej serwisowany ford focus mk1 1.8 TDCI takze bez zarzutu, polecam ten warsztat",
Slawek, Mazda 6 GY 2.0 147 koni
"Bardzo fachowo wykonana praca, szybki termin i bardzo mili ponowie mechanicy. Pozdrawiam",
majster
"Kilka lat temu pierwszy kontakt: urwany wahacz + wygięty układ kierowniczy w VW touran. Laweta i naprawa w Warasie. Natychmiastowa reakcja i ściąganie materiałów. Naprawa szybka i przystępna cenowo, geometria bez zarzutu. Po naprawie brak uwag. Obecnie: serwis i drobne naprawy usterek błędów komputerowych w Skoda. Bez problemu wszystko wychwycą...",
Krystian, Skoda
"Wtryski Ford Galaxy Wszystko działa super,polecam 100% zadowolenia ",
Kazimierz, Ford Galaxy
"W dniu 06.07.2017 r odwiedziłem po raz kolejny ten warsztat, badałem klimatyzacje jestem bardzo zadowolony z obsługi za fachowość o udzielanie informacji.
Serdecznie dziękuję Pany Andrzejowi, który się zajmował moją Mazda 3 BL 1,6 benzyna.
Pozdrawiam mechanika Pana Andrzeja tak trzymać.
Tadeusz
",
Tadeusz, Mazda 3 BL 1,6 benzyna rok produkcji 2011
"Szybko , sprawnie i solidnie,fachowa obsługa, polecam !",
Cichy, Mazda
Koszt wykonania usługi wymiana paska rozrządu w Mazdzie: od 450,00 PLN do 900,00 PLN
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Co ile wymienią się rozrząd, wymieniałem przy 150 tyś teraz mam 22500 tyś ?
Witam, problem polega na tym ze po przeskoczeniu paska rozrzadu zostal wymieniaony na nowy, zaplon ustawiony tak jak powinien byc, odpala swietnie od strzala, problem w tym ze dochodzi tylko do 1600-1800 obrotow dalej ni cholere, nie mam pojecia co to moze byc, jest to mazda 323f bj 2.0ditd 2001...