Czynne poniedziałek-sobota 9.00-17.00 wjazd na plac obok dawnej myjni .Tanio solidnie .
"Fachowa obsługa. Serwis nie raz udowodnił mi, że jest godny wydawania moich pieniędzy.
Naprawy wykonywane są starannie,z godnie z moimi oczekiwaniami.
Panowie dotrzymują terminów, a do poważniejszych naprawa podchodzą z odpowiedzialnością.
Jestem wdzięczny za dotychczasową pomoc, wsparcie.
Dziękuję i życzę wielu tak zadowolonych klientów.",
Wiktor, fiat