Czynne poniedziałek-sobota 9.00-17.00 wjazd na plac obok dawnej myjni .Tanio solidnie .
"Mechanicy byli nadzwyczaj mili. Nigdy wcześniej nie spotkałem się z tak profesjonalną obsługą. Samochód był gotów w przeciągu zaledwie tylko paru minut. W tym czasie można było odpocząć i napić się kawy. Polecam warsztat każdemu. Osobiście nie znam się na autach na tyle dobrze, aby samemu cokolwiek naprawić, ale obsługa wszystko mi wytłumaczyła...",
Jurgiusz