"Mechanik rzeczowy, bez problemu zdiagnozował usterkę. Szybko i sprawnie ją usunął - uczciwy koszt naprawy mile mnie zaskoczył ;) Polecam.",
Małgorzata, Fiat
"Jestem bardzo zadowolona z tego warsztatu, wszystko przebiegło szybko i sprawnie, cena także nie była wygórowana. Polecam ",
Kamila, Volkswagen Polo
Czynne poniedziałek-sobota 9.00-17.00 wjazd na plac obok dawnej myjni .Tanio solidnie .
"Szybko,sprawnie,bardzo mila atmosfera. Fachowa obsługa.POLECAM",
Sara, Opel tigra