"Pełen profesjonalizm polecam.wmiana rozrządu vw passat kapitalny remont silnika vw golf 6",
Piotr Adamczyk, Vw golf,vw passat
"warsztat poprostu super. jezdze tam od ponad roku i zawsze szybno ładnie i widac dokładnie zrobione ,oddają samochód w 100%czysty ",
dawid kaczmarek
"Bardzo polecam ten warsztat. Fachowa obsługa. Wszystko szybko i sprawnie.",
Tomasz, Audi A6
"Polecam ten warsztat. Po zakupie używanego auta zleciłem wykonanie serwisu olejowego oraz wymianę rozrządu. Konieczna była ponadto wymiana cewki i świec zapłonowych (niestety awaria auta - spadek mocy i świecący check). Serwis i naprawa wykonana bardzo szybko i sprawnie. Bez zastrzeżeń.",
Marcin, Fiat grande punto
"Największa zaleta tego warsztatu to wolne terminy.Nie zgłaszałem reklamacji,fajna obsługa,rachunki,GWARANCJA na usługi .Mam jednak zastrzeżenia do cen części zamiennych-zbyt wysokie marże-w Internecie znajduję 30 % taniej tych samych producentów.
Kiedy pytałem o cenę usług,mówiono np.od 200 do 300 zł ale zawsze płaciłem maksymalną.
Mimo...",
Roman, Alfa Romeo
"Po raz trzeci moje Stilo wjechało do warsztatu PABICH.Za każdym razem z inną usterką.Wszystkie naprawy wykonane profesjonalnie.W końcu warsztat do którego nie wracam z reklamacją.Przy jednej z napraw wykryta usterka o której zapomniałem poinformować.Sami wykryli zadzwonili,spytali czy robić.Cena?Sprawa subiektywna.Kolega jeździ do taniego...",
Broda, Stilo
"Wszystkie usterki sprawnie naprawione. Za 3 godziny auto do odbioru.
montaż ledów "świateł do jazdy dziennej" Polecam;)",
Dawid Bagsiu, Fiat SEICENTO x2
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam posiadam Forda Mondeo mk4 2010r 2.2 TDCi auto posiada DPF.Moje pytanie jest następujące koleżanka ma FAPa i powiedziała mi że co jakiś czas musi go uzupełniać bo jest to dodatek, który miesza się z paliwem.Czy w moim Mondeo też jest taki zbiornik i ten płyn który należy uzupełnić. Bo od...
Jaki dodatek do oleju napedowego fap ,Peugeot 308sw 92km 2010?
Witam, mam kilka pytań odnośnie filtra cząstek stałych w silniku 1,6TDCI firmy PSV. Jak często trzeba dolewać tam płyn do filtra? Czy płyn EOLYS DPX 42 będzie odpowiedni? Słyszałem, że sam w sobie płyn jest strasznie drogi. Przy okazji, gdzie znajduje się zbiorniczek z tym płynem?
Pytanie odnośnie filtra FAP. Skąd będę wiedział, że należy dolać płynu Eolys? I czy każdy zwykły warsztat może mi go uzupełnić? Co jeżeli nie uzupełnię płynu?