"Polecam ten warsztat bardzo szybka usługa naprawy dobre ceny fachowa obsługa klienta ",
Kacper , Bmw seria 3
"Warsztat na najwyższym poziomie, naprawy realizują zgodnie ze sztuką oraz starannością. Utrzymują wysoki poziom zadowolenia klienta . Szczerze polecam ten auto serwis!!!!",
Adrian, Audi A4
"Bardzo szybka (1 dzień) naprawa za bardzo sensowną cenę ",
Anonim, Hyundai i30 2007r 1.6 benzyna
"Wszystkie przeglądy, serwisy, naprawy, wszystko tu robię przy aucie. Jedyny mechanik w mieście któremu można zaufać, że za dobre pieniądze zrobi dobrą robotę, a nie potrzyma samochód miesiąc i wraca w gorszym stanie...... Serio, najlepszy warsztat samochodowy w Lublinie i wszystkich okolicznych miastach.",
Jacek, Renault Scenic
"Naprawa została przeprowadzona profesjonalnie, szybko i bardzo schludnie. Z czystym sumieniem mogę polecić ten warsztat. ",
Mateusz , BMW
"Profesjonalne podejście do klienta, naprawa wykonana fachowo i szybko. Na pewno tam wrócę. Polecam!",
Wioletta, Toyota Auris
"Polecam, polecam, i jeszcze raz polecam : ), serwisuje w w/w serwisie od dłuższego czasu 3 samochody, wcześniej jeździłem z serwisu do serwisu i nie byłem zadowolony.Każdy z wcześniejszych serwisów który odwiedziłem wymyślał niestworzone historie : )) i zawsze coś było nie tak, o cenach to lepiej nie wspominać, a u Panów w AUTO-RIMIE, Miło,...",
McGen, Mazda 6 GY, Peugeot 206, Opel Corsa C
"Szybko, sprawnie i w dobrej cenie. Naprawa zawieszenia pneumatycznego w VW Touareg.",
mate76, Volkswagen Touareg 3.0 TDI 245 CRCA 2012
"Robiłem tu swoje auto i auto zony. Nie rozczarowałem się. Będę dalej tu przyjeżdżać. Polecam",
Cezary, Honda
"Kompleksowa odbudowa układu hamulcowego, tarcze, klocki, zaciski. Po rozbiórce i weryfikacji zaproponowano wysokiej jakości zamienniki.
Uszczelnienie silnika (jakiś o-ring z przodu), wymiana odmy (zamiennik), wymiana osłon przegubów przednich, sprawdzenie i uzupełnienie poziomu oleju w układzie quattro, serwis olejowy silnika i serwis...",
gl1100, AUDI A4 b5 2,4 V6 quattro
"Kompleksowa naprawa, dostarczyłem wozidło do Serwisu a po ich stronie był demontaż , naprawa i montaż skrzyni w wozidle, super że całość mogłem zrobić u nich ",
Kruszywa , Volvo A30
"Zapraszam fajnie robią i tanio byłem i sie przekonałem cześci naprawde tanie ...",
Grand voyager
"Renoma i doswiadczenie...niczego wiecej nie oczekuje a to wlasnie jest mottem przewodnim w warsztacie pana Jana.Nigdy mnie nie zawiedli.",
pio, audi
"Znakomity warsztat. Właściciel jest wyjątkowym profesjonalistą. Błyskawiczna diagnoza, bardzo szybka naprawa i kompletnie umiarkowana cena. Zdecydowanie POLECAM !!!",
jjk
"duża ilość części na stanie, dobre ceny, polecam !",
sebek
"Od 20 lat przyjeżdzam tylko tu. Nigdy nie miałem problemów lub reklamacji. Z czystym sumieniem polecam wszystkim znajomym.",
Paweł - pocztowiec
"Mało osób dziś posiada taką wiedzę na temat Mercedesów.",
W124 230E, Mercedes Benz W124
"Solidny warsztat.Szybko i solidnie wykonana robota.POLECAM",
Kamil W.
"Profesjonalnie i w dobrej cenie. Niestety czasami trzeba poczekać na wolny termin.",
Maciek, Skoda
Zapraszam do kontaktu
"szybko solidnie pełen profesjonalizm Stasio z Januszem zgrany duet.Naprawiałem już niejeden samochód Polecem",
Krzysiek, golf 4
Latała Bogdan i Marek S.C. Zakład Mechaniki Pojazdowej
ul. Abramowicka 229, Wólka Abramowicka, Lublin
"Wszystko oki,naprawiam tam swoje dwa samochody i jestem zadowolona :) Więc Polecam ",
madla
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam z tej strony Witek. Audi A6 C6 sedan 2.0 TDI multitronik 350 tys nalotu 2007 r problem taki iż na wolnych obrotach bieg N telepie cała buda z przerwami, czasem wcale jak mu czapka spadnie, wtryski robione, turbina robiona, EGR też przepływomierz wyczyszczony, ponoć 2 wtrysk troszkę...
Posiadam Citroena Berlingo DIESEL r.2015.W czasie jazdy nagle samochód stracił moc pojawił się komunikat awaria silnika (ikonka silnika) i komunikat ESP/ASR.Co mogło się stać?
Witam ,mam pytanie odnośnie działania kierownicy w volvo V40 CC 2013r. Pierwszy raz mam auto tej marki i nie wiem czy to normalne że kierownica jest bardzo czuła na każdy ruch, i mam wrażenie że po skręcie nie wraca do punktu wyjścia. Cały czas muszę ją kontrolować . Nie wiem ,czy dobrze to...
Witam,posiadam volvo v60 1.6 diesel 114k/m 2011 rok.Problem polega na tym ,że pojawia się bład wtryskiwacza(wtryskiwaczy)wysterowania górnej dawki paliiwa,ten błąd raz pojawia się na cylndrze 1-2 raz 2-3-4 pozdrawiam Darek
Prawidłowe ustawienie dyszy spryskiwaczy jest podstawą do bezpieczego podróżowania. Warunki atmosferyczne oraz zabrudzenia z jezdni powodują zanieczyszczenia szyby. Sprawne spryskiwacze,...
Nagła głośniejsza niż zazwyczaj praca silnika może sygnalizować jego poważny problem. W większości przypadków niedomagania silnika objawiają się m.in. dudnieniem czy stukami. Spowodowane może być...
Gdy temperatura na zewnątrz spada, temperatura wewnątrz kabiny utrzymywana jest przez układ ogrzewania. Jeżeli ogrzewanie nie działa poprawnie, oznacza to pewne zagrożenie i to nie ze względu na...
Nagły problem z uruchomieniem samochodu to coraz rzadszy widok ze względu na postęp technologiczny. Mimo to, elektronika która z jednej strony czyni auta nowoczesnymi pojazdami, z drugiej strony...