"warsztat poprostu super. jezdze tam od ponad roku i zawsze szybno ładnie i widac dokładnie zrobione ,oddają samochód w 100%czysty ",
dawid kaczmarek
"Pełen profesjonalizm polecam.wmiana rozrządu vw passat kapitalny remont silnika vw golf 6",
Piotr Adamczyk, Vw golf,vw passat
"Bardzo polecam ten warsztat. Fachowa obsługa. Wszystko szybko i sprawnie.",
Tomasz, Audi A6
"z uslugi warsztatu jestem bardzo zadowolony , zadzwonilem poprosilem o pomoc drogowa holowanie, szybko sprawnie wykonano , na koniec niebylo problemu z odwiezieniem mnie do domu za co dziekuje panu Jackowi , polecam wszystkim ",
pawel, skoda felicia
"Polecam ten warsztat. Po zakupie używanego auta zleciłem wykonanie serwisu olejowego oraz wymianę rozrządu. Konieczna była ponadto wymiana cewki i świec zapłonowych (niestety awaria auta - spadek mocy i świecący check). Serwis i naprawa wykonana bardzo szybko i sprawnie. Bez zastrzeżeń.",
Marcin, Fiat grande punto
"Po raz trzeci moje Stilo wjechało do warsztatu PABICH.Za każdym razem z inną usterką.Wszystkie naprawy wykonane profesjonalnie.W końcu warsztat do którego nie wracam z reklamacją.Przy jednej z napraw wykryta usterka o której zapomniałem poinformować.Sami wykryli zadzwonili,spytali czy robić.Cena?Sprawa subiektywna.Kolega jeździ do taniego...",
Broda, Stilo
"Bardzo dobry, konkretny mechanik samochodowy. Usterka została szybko zweryfikowana i usunięta, widać że zna się na tym co robi. Warsztat jest bardzo dobrze wyposażony, mechanik zawsze służy radą, a do tego jest tani. Zresztą widać z komentarzy, że nie tylko ja jestem z jego usług zadowolony. Jeszcze raz dziękuje i z całą odpowiedzialnością...",
Sylwek, Opel Corsa 1.2 16V
"Zauważyłem, że od chwili kiedy zrobili remont i zainwestowali w nowy sprzęt, to w końcu można tam spokojnie oddać samochód na przegląd czy do naprawy.
Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony jakością usług.
Co najważniejsze - bardzo przyzwoita cena.
Z czystym sumieniem polecam.",
Meme, Toyota Corolla
"Pełna fachowość, jakość, czas i cena wykonania......gdyby w tym kraju wszystkie firmy podchodziły do pracy i klienta jak w tym warsztacie było by lepiej i nie byłoby takiego kompostownika, jaki mamy obecnie, gorąco polecam wszystkim zainteresowanym,,mogę polecić bez obaw,,pozdrawiam :)
",
Piotrek, Fiat Punto II
"Bardzo profesjonalna firma oraz szeroki wachlarz usług.Jeszcze lepsza obsługa i bardzo uprzejme podejście do klienta. Każde zlecenie wykonane na czas. Najlepszy warsztat i polecać gobędę każdemu.Z pozdrowieniami dla właściciela i pracowników :)",
Wioletta Guzy
"Bardzo dobry mechanik. Jeden z lepszych w okolicy. Jeżdżę do Niego od 10 lat. Polecam. Miła i fachowa obsługa.",
ARTUR
"Bardzo w porządku gość - szybko, dokładnie w dobrej cenie a co najważniejsze fachowo. Zdecydowanie polecam!",
fix, Scenic
"Dziekuję Dobremu Mechanikowi za polecenie tego warsztatu,sprawna obsługa polecam i w przyszłości napewno skorzystam:",
monia, Suzuki Grand Vitara
"Konkretnie i bez ściemy. Atrakcyjne ceny części i naprawy. Szybko i bez błagania o termin przyjęcia - wyciąga kalendarz i jest termin. Polecam",
Krzysztof D. (domel), Fiat Seicento
"dobra obsluga warsztat czysty robota na poziomie zadawalajacym bardzo polecam",
ANDRZEJ
"Polecam bardzo warsztat znaja sie na żeczy i obsługa miła i dobrzy fachowcy naprawiałem tam i mechanike i powypadkowe wszystko super auto wymyte i czyste
i czesci w super cenach oraz usługi oraz szybko i sprawnie bardzo polecam!",
mieciu, ford
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam, mam pytanie. W czasie jazdy ale nie zawsze przy hamowaniu twardnieje pedał hamulca. Co może być przyczyną? Gdzie szukać? Przez 5 lat nie było problemu. Pozdrawiam Jerzy.
Witam. Mam problem z moją kropką. Sytuacja wygląda tak : jadę autostradą ze stałą prędkością przez dłuższą chwilę ( około 120 km/h ) po pewnym czasie zapala się kontrolka hamulca ręcznego. Płyn hamulcowy w porządku , hamulec ręczny sprawdzany / regulowany kilka razy . Po zgaszeniu samochodu i...
Zapowietrzają się hamulce. Brak wycieków, płyn wymieniony, od czego zacząć? Po odpowietrzeniu jest kilka dni dobrze a później znowu pedał miękki.
Witam, mam problem z hamulcami. W czasie odpowietrzania układu pedał hamulca reagował prawidłowo potem po uruchomieniu silnika wpada w podłogę i samochód słabo hamuje.
Hyundai i20 to następca małego modelu miejskiego Getz. Stanowi on uzupełnienie w gamie pomiędzy modelami i10 i i30. Produkowany był w latach 2008-2014, a do dyspozycji kierowców pozostawiono...
Model ASX to mniejsza wersja Outlander'a i chociaż jego produkcja trwa zaledwie 9 lat, bo od 2010 roku, to model przeszedł już 3 faceliftingi, w roku 2015, 2016 i 2019. Ten najmłodszy dość...
Suzuki SX4 to kompakt segmentu C mimo, że wyglądem przypomina crossovera z właściwościami SUV'a. Jego włoskim bliźniakiem jest Fiat Sedici, a sam SX4 dzieli płytę podłogową z mniejszym modelem...