"Swietnie radzą sobie z trudnymi przypadkami,oferują kompleksowe usługi z zakresu mechaniki, elektryki a nawet wulkanizacji. Oferują części Boscha, ale wcale nie trzeba ich wybierać a obsługa jest raczej miła. jestem stałym klientem i polceam. ",
Aga
"Potrafią zająć się każdym samochodem. Do jakości i czasu pracy nie można się przyczepić.",
Sławek R , Citroen C4
"Fachowo i na czas. Jestem bardzo zadowolona z uslugi - polecę ten warsztat znajomym.",
Ela, Skoda Octavia
"Jestem BARDZO zadowolony z tego warsztatu. Trafiłem tu po wizytach w paru innych miejscach, gdzie nie potrafili poradzić sobie z moim problemem. Na szczęście na brackiej załatwili sprawę w dwa dni. ",
Tomek, VW Passat
"Zdecydowanie polecam!!!! Obsługa na najwyższym poziomie. Szybki czas realizacji. Wszystko zrozumiałe dla klienta. NAJLEPSZY warsztat w Radomiu!!!!!! Doceniam indywidualne podejście do klienta. Dokładne sprawdzenie auta po czym dostałem informację co w aucie należy zrobić!!!! ",
Cezary , Audi A4 b7 1.8 T
"Serwis się poddał Pro-Merc pomógł .Warsztat godny polecenia !!",
Krzysztof Perlik , Mercedes S350 W222
"Z moją usterką pan mechanik sobie nie poradził ale podał mi adresy innych serwisów.",
monbor, Volkswagen Passat CC 2009
"Bardzo miła i profesjonalna obsługa ..dzięki wielkie POLECAM",
aga, Hyundai
DSK electronic Kamil Kokosza [tylko ELEKTRONIKA SAMOCHODOWA]
ul. Starokrakowska 115a, Jeżowa Wola, Radom
"Najlepszy warsztat z jakim miałem do czynienia, a byłem w nie jednym. Zawsze fachowo, solidnie i na czas. Wielka szkoda, że Pan Kamil zmienił lokalizację. na tak odległą. Nie prędko znajdę godnego zastępcę. Wielka strata dla Wołowa. Jestem pewien, że szybko zdobędzie Pan podobną renomę w nowym regionie. Powodzenia. Paweł K.",
Paweł K., BMW
"Bardzo dobrze,sumiennie zdecydowany duży plus,śmiało polecam",
Mirus
"Bardzo dobry warsztat, polecam. Wszystko sprawnie, rzeczowo oraz uczciwie. ",
Bea, Ford Kuga 2,0 TDCi 136 KM rok 2009
"Naprawa zamka centralnego,szybka i skuteczna diagnoza i profesjonalna naprawa",
Grzegorz
"Serwisuje tutaj 3 auta. Każde z nich jest gotowe na czas. Dobry kontakt z serwisem. Nie przerażają cenowo, a przewyższają wiedzą i doświadczeniem nie jedną firmę.",
Olczyk, Suzuki Grand Vitara, SX-4, Jimny
"Polecam ten warsztat również w zakresie mechaniki , bardzo szybka realizacja i konkurencyjne ceny.",
pacha., Audi A6
"Gorąco polecam ten zakład. Byłem tam 2 razy i 2 razy odjeżdżałem w pełni usatysfakcjonowany. Raz miałem problem z układem doładowania, a za jakiś czas z climatronikiem. Właściciel bardzo sympatyczny i przede wszystkim profesjonalny. Bezbłędnie diagnozuje i sprawnie naprawia. Ceny bardzo przystępne, ale nawet gdyby były wyższe, to i tak bym tam...",
Yurson, Audi A4
"jestem bardzo zadowolony z obsługi w tym zakładzie. Na trasie wpadłem w dziurę i uszkodziłem zawieszenie. Ledwo dojechałem do zakładu, na miejscu wykryto, że spadek napięcia wywołany jest zwarciem na kablach od komputera pokładowego i świateł- 2 w 1. Taki zakład mi jak najbardziej odpowiada. Od teraz mam namiary na ten warsztat w książce...",
Zmotoryzowany, Seat Cordoba 1.9 TDI 2008
"auto zjeździło cały radom i okolice po elektronikach dopiero tu naprawili moje Volviątko :) polecam każdemu !",
Basia, Volvo XC60
"Sprawnie i dokładnie przede wszystkim. Ceny ok. Przede wszystkim bardzo dobra jakosć usług i konkretnie",
Kamil, renault
Prowadzimy serwis klimatyzacji, wulkanizacje oraz mechanike.
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam. Posiadam auto Audi a4b5. Jakiś czas temu zmieniłem pracę co wiązało się z ogromną ilością wyjazdów innym, służbowym autem. Audi nie ruszane kilka miesięcy.. teraz próbując naładować w domu akumulator wyświetlacz miga pokazując wartości od 4V do 16V. Prostownik jakiś lidlowy czy...
Dzień dobry:) Kupiłam audi tt 8n 2000 rok. Ostatnio dostałam projektor ledowy do drzwi ( ma się zapalac przy otwieraniu drzwi ) i nigdzie nie mogę znaleźć jak go założyć. Nie jestem pewna czy w ogóle da się coś takiego zrobić w tej generacji bo nie posiada ona fabrycznego podświetlenia w tym...
Po deszczu silnik w oplu corsa 1.0 nie odpala, brak świecących się kontrolek poza dwoma z lewej strony. Po paru dniach gdy nie ma wilgoci silnik odpala bez problemu.
Citroen C4 Picasso 2007 r wyświetlają się komunikaty uszkodzony lewy tylny kierunkowskaz ,oraz lewy tylny stop a wszystko jest sprawne, sprawdzanie komputerowe nie wykazało żadnych błędów. Proszę o odpowiedź
Zajęcie poprawnej pozycji za kierownicą gwarantuje bezpieczną i wygodną jazdę, dlatego w przypadku wystąpienia problemów z ustawianiem fotela elektrycznego należy jak najszybciej...
Ekrany komputerów pokładowych stanowią ważne usprawnienie działania auta, ponieważ przekazują dużą liczbę informacji. Dzięki temu możemy sprawdzić pracę silnika, a także wiele innych parametrów....
Większość nowoczesnych samochodów wyposażonych jest w immobilizer. Często kierowcy w ogóle nie zdają sobie sprawy, że mają cos takiego w swoim aucie. Boleśnie jednak się o tym dowiadują, gdy...
Jeśli posiadasz auto, prędzej, czy później dojdzie w nim do usterki. Czasem niewielkiej, innym razem poważnej. Samochód z reguły daje nam znak, że coś jest nie tak. Większość z nas jednak nie...