" Byłem dwa razy w sierpniu w serwisie Autoforte z bolączkami mojego Hyundai i z obu tych wizyt jestem bardzo zadowolony - „ może trochę mniej z rachunku wystawionego mi za pierwszą wizytę ” - aczkolwiek ogólnie w tej stacji wszystko jest w porządku, a szczególnie jest miła i fachowa obsługa ze strony Pani Magdaleny K. ",
Piotr, HYUNDAI SANTA FE 2
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam, lakier w samochodzie mam już trochę wyblakły, i chciałbym jakoś odnowić samochód. Myślałem o oklejeniu samochodu kolorową folią. Czy ktoś mógłby się wypowiedzieć na ten temat? Jak z wytrzymałością takiej folii, odpornością na warunki atmosferyczne? Cena jest nieporównywalnie mniejsza w...