"Warsztat godny polecenia. Wszystko sprawnie i solidnie. Uczciwość i rzetelność stawiana jest na pierwszym miejscu (w dzisiejszych czasach ciężko o uczciwego mechanika) ,ceny nie są wygórowane a pan Sebastian. zawsze służy pomocą w razie problemu lub radą gdy ktoś jej potrzebuje. Naprawdę polecam!",
Klient , Skoda
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
peugeot 3008 z 2010 r 1.6 diesel wskaźnik spalania skacze jak chce na przykład 2 l 20 l 500 l1000 li tak dalej szybkoś nie ma znaczenia.
Witam. Posiadam golfa 4 TDI, GTI z 1999 roku. Problem to wyświetlacz, tzw FIS. Po nagrzaniu nic nie widać na wyświetlaczu. Zatem proszę o informację czy jest możliwość naprawienia i jakie koszty tej naprawy.
Opel insignia wyswietlacz navigacji jest albo niebieski albo caly bialy. Co się mogło stać?
Po wymianie akumulatora wyświetlacz centralny nie działa .skoda 1,2 r05 ambiente