"Dobry mechanik, dokładny, wszystko wymienione, naprawione jak należy, zna się na samochodach. Jeżeli ktoś sobie życzy ma możliwość zamówienia części do aut. Bardzo dobrze wyposażony warsztat, ogarnięte wszystko na swoim miejscu. ! Polecam ! :)",
michalmdt, Passat B5
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam.W moim Touranie po włączeniu ogrzewania szyby za chodzą paro ,ogrzewanie nie jest efektywne ,gdy włączę klimę para ustępuje,ale nadal nie jest za ciepło,czuję lekko słodki posmak.